Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bikeopisarz.pl
#1
Witam 
Zapraszam do zapoznania się ze strona prowadzona przez naszego Radomskiego a może już Lubelskiego kolegę (aczkolwiek jeszcze się nie zalogował na naszym forum ale pracuje nad tym :Tongue  ) który opisuje ciekawe trasy rowerowe. Zamieszcza to co najważniejsze czy zdjęcia krótki opis i ślad GPS. 
Jak dla mnie Konrad może być inspiracją do wielu fascynujących wycieczek rowerowych. 

bikeopisarz.pl

Ps. Nie mam pojęcia czy wybrałem dobry dział jeśli wątek gdzieś bardziej pasuje to proszę o przeniesienie Smile
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#2
Poczytamy Wink
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
Teraz Konrad walczy z greenvelo i jak pisze będzie jechał aż zbraknie mu sił, zdrowia, lub skończy czy się trasa tak więc nowych wpisów brak ale za to jak wróci to ....
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#4
Na green velo to może mu zabraknąć cierpliwości do ( momentami) nienajlepszej nawierzchni.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości