Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09.09. godz. 15.00 LKJ Szukamy Betlejem - tempo emeryckie
#1
Jedziem gdzie oczy poniosą. Tak ze 40-50km. Teren? Dlaczego nie?

Edyta:
[Obrazek: e9cdc6f48459ee21med.jpg]

Tak. Poszukamy tego miejsca. Jak będzie chwilę czasu to zajedziemy na górkę z widoczkami.
Odpowiedz
#2
Będę ja
Odpowiedz
#3
Przyjadę.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#4
Zmieniłem nie co plany. Jednak jest cel a koniec w okolicach Czubów.
Odpowiedz
#5
Zatarliście się?Czy nie do tego Betlejem pojechaliście ?
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#6
Pierwszy... jako kierownik coś napiszę.

Na trasę ruszyło nas siedmioro i w siedmioro wróciliśmy. Oczywiście dojechaliśmy do Betlejem... nie myślcie sobie. Było wszystko co obiecałem: asfalty, teren zjazdy i podjazdy. Po za Betlejem byliśmy w bardzo ciekawym miejscu "Fundacja Nieprzetartego Szlaku" prowadzonym przez mojego bardzo dobrego znajomego Michała Stanowskiego. Mieliśmy możliwość zwiedzić cały ośrodek i dowiedzieć się czym zajmuje się jego fundacja. W drodze powrotnej do Lublina zajechaliśmy jeszcze na górki widokowe, przejechaliśmy się nowymi DDR-ami przy międzystanowej 835 a także nowymi drogami p.poż w Dąbrowie. U mnie na blacie wybiło 68km. Bardzo przyjemne aktywne popołudnie.

[Obrazek: 6c0ac6e5aaca0f9emed.jpg]
Odpowiedz
#7
Dzięki za wspólne kręcenie Smile Miejscówka w Fundacji bardzo fajna, można pomyśleć kiedyś o jakimś ognisku - np. takie dwudniowe rozpoczęcie lub zakończenie sezonu Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#8
(09-09-2018, 20:44)Noorbi napisał(a): byliśmy w bardzo ciekawym miejscu "Fundacja Nieprzetartego Szlaku"

Ta Fundacja jest w Jabłonnej ?
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#9
Dzięki za wspólne kręcenie Smile Tego mi trzeba było Smile
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości