Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2018
#1
W tym roku również włączamy się w ogólnopolską charytatywną akcję Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę: http://www.pdpz.pl/
Wielka publiczna zbiórka darów odbędzie się w niedzielę 25 listopada. Szefem Sztabu będzie Norbert.
Masa Krytyczna jest 30 listopada, więc jeszcze zobaczymy czy będziemy mogli przeprowadzić zbiórkę publiczną podczas MK.
Na pewno rezerwujmy sobie niedzielę by pomóc jako wolontariusz w którejś ze Stokrotek.
Co robi taki wolontariusz?
Otóż zachęca klientów sklepu by wsparli akcję, przyjmuje dary, dziękuje za nie poprzez wręczenie darczyńcom naklejki akcji (uśmiechnięte słoneczko) układa je w wózku, itp. Pamiętajmy, przyjmujemy do specjalnie oznaczonych wózków sklepowych tylko dary rzeczowe - żadnych pieniędzy!
Kto chętny? (tylko poważne oferty Big Grin - gdyż dla każdego wolontariusza trzeba będzie zrobić identyfikator)
#WartoPomagac

1. Noorbi
2. Rado
3. Jakub.P
4. DamianS
5. kofi
6. sobol
7. tomaszo13
8. mraugorzata
9. Mariox
10. krzychu.c.m
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
Nie to żebym się wtrącał 25.11 jest Dycha. Może zrobić zbiórkę podczas dyszki? Oczywiście po dyszce mogę się włączyć. Albo podczas masy podjechać samochodem.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#3
(31-10-2018, 09:48)Jakub.P napisał(a): Nie to żebym się wtrącał 25.11 jest Dycha. Może zrobić zbiórkę podczas dyszki?
Warte zastanowienia, to wtedy trzeba byłoby zrobić 2 punkty zbiórki=więcej wolontariuszy.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
(31-10-2018, 09:48)Jakub.P napisał(a): Nie to żebym się wtrącał 25.11 jest Dycha.
Właśnie o tym samym pomyślałem. Może najpierw ustalmy jak w związku z tym działamy - czy chcemy połączyć jakoś połączyć te imprezy, czy część osób robi zbiórkę w Stokrotce, a część obstawia bieg? Ja zasadniczo bardziej nastawiam się na obstawę biegu, jeśli będę miał czas, to być może pomogę przy zbiórce, ale przed konkretną deklaracją chciałbym znać ogólny plan działania.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#5
Dziś będę rozmawiał z FRS czy przypadkiem oni nie organizują sztabu i zbiórki na dyszce.
Odpowiedz
#6
(31-10-2018, 10:13)Noorbi napisał(a): Dziś będę rozmawiał z FRS czy przypadkiem oni nie organizują sztabu i zbiórki na dyszce.

Właśnie z tego co pamiętam to co roku ktoś przy okazji Dychy zbierał dary (Lublin Biega? FRS?). Powiedzmy zatem, że ta impreza jest już "zaklepana".
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#7
(31-10-2018, 10:38)mraugorzata napisał(a):
(31-10-2018, 10:13)Noorbi napisał(a): Dziś będę rozmawiał z FRS czy przypadkiem oni nie organizują sztabu i zbiórki na dyszce.

Właśnie z tego co pamiętam to co roku ktoś przy okazji Dychy zbierał dary (Lublin Biega? FRS?). Powiedzmy zatem, że ta impreza jest już "zaklepana".

Ostatnio straż miejska zbierała. Ale jak może bedziemy pierwsi to będzie dobrze Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#8
Do kiedy jest czas zgloszeń? Ja raczej podobnie jak Damian jakbym sie pisał to obstawe biegu.
Odpowiedz
#9
Informacje od FRS dostaniemy w poniedziałek. Prezes ma się określić bo na razie nikt op tym nie myślał.
Odpowiedz
#10
No mnie zapisz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości