Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biały Kruk - Janów Lub. 13.01.19
#11
Czy ktoś jeszcze wybiera się autem do Janowa. Poszukuję transportu.
Nie obstawiam biegów więc nie staję w kolejce do busa Wink
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#12
(17-12-2018, 12:26)Mariobiker napisał(a): Nie obstawiam biegów więc nie staję w kolejce do busa
Tiaaaa, Ty nie obstawiasz...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#13
(17-12-2018, 12:26)Mariobiker napisał(a): Czy ktoś jeszcze wybiera się autem do Janowa. Poszukuję transportu.
Nie obstawiam biegów więc nie staję w kolejce do busa Wink

Chcę być fair Smile od wiosny nie byłem na żadnym biegu.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#14
Przecież wiem, że nie obstawiałeś ostatnio biegów, bo po prostu wtedy pracowałeś, a nie dlatego, że Ci się nie chciało Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#15
(17-12-2018, 12:54)Rado napisał(a): Przecież wiem, że nie obstawiałeś ostatnio biegów, bo po prostu wtedy pracowałeś, a nie dlatego, że Ci się nie chciało Smile

OK Smile
Choć jak patrzę na grafik i rozkład zajęć we wszystkich moich pracach to najbliższe pół roku nie wygląda zbyt kolorowo Wink
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#16
Mariobiker
Chcę być fair Smile od wiosny nie byłem na żadnym biegu.

A PK w BB Tour 2018 się nie liczy , bo to nie bieg ? Wink
Nawet jeśli nie , to oddaję Ci miejsce w busie Mariuszku , bowiem ja się nie wybieram na Białego Kruka , a kilka biegów pomogłem obstawić Big Grin .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#17
Jadę do Janowa z Lublina, teoretycznie są jeszcze dwa miejsca w aucie. Wprawdzie po wyścigu jadę do Wawy, ale jak się znajdzie chętny to nie będzie problemu, żeby wjechać do LU i wysadzić pasażera.
Myślałem też o takiej opcji, aby zjechać do Janowa dzień wcześniej i zaczepić się w jakimś agro. Rano byłoby blisko na start. Ale chętnych pewnie nie znajdę... Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#18
(17-12-2018, 18:00)JuraS napisał(a): Nawet jeśli nie , to oddaję Ci miejsce w busie Mariuszku ,

Dzięki Jureczku Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#19
Witam was jest taka sprawa mianowicie można wynająć nocleg kolega prowadzi ośrodek jeździecki Karino i mają pokoje gościnne do wynajęcia, cena za dobę 40pln. Do max piątku musimy się zadeklarować czy będzie wynajmować, jeśli są chętni. Sprawę zna Radek i Ja.
Odpowiedz
#20
Informacja z przed chwili. Nie będzie możliwości wyrwania busa z FRS... mają ogólnie nadal jakiś problem z autem. Szkoda. Także wszyscy transport we własnym zakresie.
U mnie jedno wolne miejsce dla roweru także.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości