Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roztocze Wiosną 2019: 5-7 kwietnia
#21
Zgłaszam się do grupy MTB Big Grin
Odpowiedz
#22
Ja też mtb.
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#23
No to parę osób już jest Smile. Tradycja trasy MTB nie zginie zatem, choć Piotrkowa trasa też kusi Wink

Plan jest taki, aby w sobotę polecieć na Prusie, Siedliska, Hrebenne, Lubyczę, Kniazie (cerkiew ze znanego ostatnio filmu Wink) a potem na Goraje i Wielki Dział. Jak starczy czasu to jeszcze zahaczyłoby się Monasterz, a na koniec wpadło na żarcie do przez Pizuny Narola. Miejsca i trasy w miarę znane.
W Niedziele polecielibyśmy do Horyńca a potem do Nowego Brusna. Stara, zrujnowana cerkiew, którą odwiedzaliśmy niejeden raz będąc w tamtych stronach ponoć dostała nowe życie. Aż muszę to zobaczyć.

Tras nie rysuję, gdyż się waham nad końcówką w sobotę, bo szkoda prosto po jedzeniu w Narolu lecieć do bazy, gdzie będzie zupa rajdowa. Poza tym, zobaczymy, ile uda się zrealizować. Biorąc pod uwagę, że będą w terenie, w sobotę nie powinno wyjść więcej, jak 60-70 km.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#24
(01-04-2019, 21:59)mariox napisał(a): Stara, zrujnowana cerkiew, którą odwiedzaliśmy niejeden raz będąc w tamtych stronach ponoć dostała nowe życie. Aż muszę to zobaczyć.
Bardzo proszę: https://photos.app.goo.gl/D36YsPU8jx1j9FEx5 Big Grin
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#25
Czy ktoś z RL wybiera się na moja trasę? Gdyby ktoś miał problem z dojazdem do Werchraty, przypominam, że możemy dysponować busem.
Ja wyjeżdżam z Lublina ok. 17 w piątek. Mamy noclegi w szkole na piętrze. Trzeba mieć własne materace i śpiwory. Do księdza nie udało mi się dodzwonić.
Piotrek
Odpowiedz
#26
Jadę jednak w piątek  Big Grin
Do zibaczenia  Smile
Smile)))
Odpowiedz
#27
Ja również mam zamiar dołączyć się , ale dopiero w sobotę rano.
Odpowiedz
#28
To bądź Janku przed 9.00 Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#29
Mam nadzieję , że dam radę. Przy okazji , mogę 1 osobę razem z rowerem zabrać.
Odpowiedz
#30
Mariusz dopisz i mnie do grupy MTB
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości