Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
otwarcie szlaku rowerowego, niedziela
#11
awake4 napisał(a):Jeśli dał bym radę fizycznie - bo nie wiem jak reszta tu jeździ - to był bym chętny :mrgreen:
cały szlak, wraz z południową pętlą ma 30 km. Sam dojazd Lublin - Niedrzwica Kościelna (boisko, gdzie będzie IMPREZA) to 18 km. Minimum więc do przejechania szlakiem jest 18x2=36 km; jakby doliczyć pętlę południową to mamy 36+12 = 48 km. Plus dojazd na m. zbiórki i z powrotem (można samochodem ;-) ).
Tempo: jeśli przy mnie, to spokojne, i będą postoje w miejscach ciekawych krajoznawczo, i tam gdzie mają do nas dołączać grupy z terenu Gm. Niedrzwica D. Trasa powrotna: każdy już sam sobie dyktuje tempo, więc jeszcze większy luz.
Myślę, że nawet bez specjalnego wytrenowania (ja właśnie reprezentuję taki stan :-) ), przy ogólnej znośnej kondycji i wydolności, jest się w stanie spokojnie pokonać ten dystans.
Sławek Juraszewski
www.juraszewski.pl
o szlakach: www.szlaki.lublin.pl
Odpowiedz
#12
spoko, dzięki
postaram się przybyć Wink
Odpowiedz
#13
jurasz napisał(a):Chyba że jakaś podgrupa chce się wcześniej gdzieś we własnym gronie spotkać i kupą na start przyjechać - no to ja już w to nie wchodzę :-)
Chyba zrobiło się niepotrzebnie jakieś małe zamieszanie. Generalnie chodzi o to, że umawiamy się o 10 przy lkj i razem tą kupą 8-) popedałujemy w stronę Cienistej żeby razem ze wszystkimi dojechać na miejsce bo przecież w jeszcze większej kupie to zawsze raźniej :mrgreen:
Odpowiedz
#14
jurasz napisał(a):Zapraszam więc osobiście; w miarę możliwości, dajcie znak do piątku kto sie wybiera, cobyśmy z grubsza wiedzieli ilu osób się spodziewać.

tak pi razy drzwi to wybiera się od nas ok. 8 - 10 osób, ale ile będzie faktycznie to się okaże w niedzielę rano :-)
Odpowiedz
#15
No i po otwarciuSmile Szlak bardzo fajny i myslę, że w niedługim czasie pojedziemy nim ponownie. Pierwszy raz w życiu jechałam w tak dużej grupie. Impreza i konkursy fajne. Zobyłam najwięcej punktów w konkursie gdzie trzeba było ich zdobyc jak najmniej 8-) Ale startowałam jako pierwsza z nas więc reszta czyli Arek i Marcin (który zresztą wygrał) miała już ułatwione zadanie. Magda podczas imprezy na chwilę zamieniła się w prawdziwą amazonkę czyli stalowego rumaka zamieniła na prawdziwego ale bardzo malutkiego kucyka. Michał nie zna przepisów drogowych czyli nie jeździmy z nim nigdzie samochodem 8-) Generalnie impreza bardzo udana i teraz pozostaje nam już tylko czekac do czerwca na powtórkę.
A i zapomniałam bym o najważniejszym - ZAUWAŻONO NAS i nawet podziękowano za przybycie :-D To jest dopiero prawdziwy lans 8-)
Odpowiedz
#16
A ja ze swojej strony dziękuję za przyjęcie mnie na czas inprezy do Waszego grona. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś razem gdzieś wyskoczymy Smile W każdym razie - ja jestem jak najbardziej za ....

P.S Mam nadzieję, że wszystcy zdążyli przed deszczem Smile
Odpowiedz
#17
Foty już wrzucone Smile
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#18
a czy mógły Ktoś podać linka do tych fotek?
dzięki z góry
Odpowiedz
#19
Wydaje mi się, że na podstawie zdjęć ustaliłem ;-) skład ekipy Rowerowy Lublin. Ale czy udało Wam się przejechać trochę kilometrów? :lol: Te dane oczywiście do naszych statystyk.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#20
ja też potwierdzam że wyjazd był bardzo udany, bardzo fajnie się jechało. wszystkim dziękuję za wspólną wycieczkę i mam nadzieję że nasze grono będzie się rozrastać bo z większą ekipą jest ciekawiej i weselej :-D Jurku mi wyszło ok 75 km
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości