Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12.05 - Tama 10.00 (zmiana daty)
#1
Ustawka dla śpiochów  Big Grin kto prześpi ustawkę Jurka to będzie miał możliwość przejechania również 160 km. Trasa wyznaczona jest za Wisłę (dwa razy będziemy przekraczać Wisłę promem więc trzeba będzie kilka złotych zabrać ze sobą  Wink ). 

 Trasa: https://www.gpsies.com/map.do?fileId=anwabsghzbplybdj

Nie odpowiadam za jakość asfaltów, bo część trasy będę jechała pierwszy raz. Więc jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia to proszę zgłaszać, będziemy modyfikować trasę.

Jeżeli w sobotę pogoda będzie niepewna, ustawkę przekładamy na niedzielę. 
Jeżeli nikt nie zgłosi chęci, nie będziemy czekać i pojedziemy wtedy jak się zbierzemy, więc do godziny 9.00 w sobotę (albo niedzielę) będziemy czekać na zgłoszenia  Big Grin Jadę ja i Piotrek (De5troy3r). Także tempo będzie trochę żwawsze. 
Oczywiście przerwy będą. W Kazimierzu może znajdziemy miejsce żeby coś zjeść  Smile
Odpowiedz
#2
(09-05-2019, 14:10)paulina91_20 napisał(a): Także tempo będzie trochę żwawsze
A jakie to tempo? Wink Znaczy się w km/h. Bo jak Piotr jeździ to wiem, dzisiaj to pewnie lepiej niż onegdaj.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
On to pewnie by i 30 km/h poleciał, ale od hamowania jestem ja  Big Grin  więc średnia spada tak do +/- 25 km/h.  Oczywiście jak będzie trzeba to się dostosujemy,  ale tak tylko wolę uprzedzić   Wink
Odpowiedz
#4
Fajna trasa. Niezabitów - Wojciechów słaby asfalt.
Powrót pewnie ok. 16-17. Trochę późno dla mnie, ale jeszcze nie wykluczam.
Dam znać.
Odpowiedz
#5
ehhh, przejechałem podobny wariant 2 tyg temu, wiec mam plan aby coś zrobić na północny wschód od Lublina dla odmiany, ale jak nie wypali to się przyłączam. Co do trasy - w Bełżycach zdecydowanie lepiej pojechać serwisówką wzdłuż 747 doprowadzi do Krężnicy Okrągłej. ZOpola do promu wariant akceptowalny ale w sobotę jak nie ma dużego ruchu to można tez wariantem 747. Z Kazimierza natomiast słabo jest (było?) bo w tym roku nie jechałem od drogi 724 do Niezabitowa. Przez Karczmiska też słabo...Nie do końca bezpiecznie, ale nie wiem czy nie lepiej jechać Kazimierz - Nałęczów drogą 830 i potem przez Nowy Gaj do Wojciechowa a potem już łatwo :-)
Ciekawy jestem tej drogi "za Wisłą", bo jadąc ostatnio wybrałem Lipsko => Zwoleń, ale zdecydowanie nie polecam 12-stki. Wąsko i spory ruch.
Ale obserwuję temat i jakby co do dołączę na skrzyżowaniu 19-stki z drogą do Bełżyc w Strzeszkowicach
Odpowiedz
#6
Trasa faktycznie troszeczkę się zmieniła i z Opola zamiast do promu polecimy przez most w Kamieniu do Solca, a dalej lecimy tą trasą co wyznaczyłam Smile  jak będziemy w Kazimierzu to najwyżej zmienimy wariant mojej trasy ale chciałabym jednak uniknąć głównej drogi, bo niestety to weekend i ruch trochę może być większy.

Jutro rano trzeba będzie jeszcze obserwować pogodę.
Odpowiedz
#7
UWAGA: Z powodu niepewnej pogody wstępnie ustawkę przekładam na jutro.
Odpowiedz
#8
Jeśli ktoś ma ochotę na +- 100 km to zapraszam na tamę o 10:30.
Odpowiedz
#9
Ooo to my się zjawimy. Bo na 160 to dzisiaj trochę strach  Wink
Odpowiedz
#10
fajną traskę zrobiliście z wąwozami:-), ja natomiast po poważnej kraksie spędziłem czas na poszukiwaniu kogoś kto wyprostuje zdewastowane koło po zderzeniu z pokaźnych rozmiarów psem...Pies (ledwo) zbiegł z miejsca zdarzenia. Jestem trochę poobijany ale jutro się do was podłączam, jak będę miał kłopoty to najwyżej się zerwę po drodze. Dajcie ifo co i jak. podepnę się w Strzeszkowicach jak plan aktualny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości