Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12.05 - Tama 10.00 (zmiana daty)
#11
Ojej, no to miałeś przygodę, nie ma co  Sad to gdzie to się stało? 
 Oczywiście plan aktualny, więc serdecznie zapraszamy. W Strzeszkowicach będziemy tak 10.35. Mario ma czekać w Bełżycach. Jeszcze Andrzej mówił, że pojedzie jak wstanie  Big Grin pogoda ma być już lepsza niż dzisiaj (chociaż i dzisiaj można byłoby pojechać, bo padało tylko tak przelotnie PODOBNO, a Nas na szczęście deszcz ominął szerokim łukiem  Wink ).
Odpowiedz
#12
Wywrotkę zaliczyłem całe 1,5 km od domu - taka wąska droga prowadząca do 19-tki,na samym końcu drogi z Tereszyna przy posesjach...na szczęście w Decathlonie na Węglinie pomogli - wycentrowali koło mniej więcej więc jutro spróbuję.
Odpowiedz
#13
Opłacało się zmienić datę ustawki. Nie dość, że pogoda była cudowna to zjawiło się (oprócz mnie) 5 osób. Oczywiście wszystkim dziękuję za wspólną jazdę i tak wspaniale spędzony czas. 
Niemiłym zaskoczeniem okazał się zepsuty prom w Janowcu (akurat jak dojechaliśmy i przypłynął do Nas, to się okazało, że lina się zerwała) więc musieliśmy nieco zmodyfikować trasę i pojechać na przeprawę w Bochotnicy (polecam, bo nie dość, że mało ludzi, to Pan kasjer dał Nam ulgę na bilet jako że byliśmy grupą zorganizowaną)  Big Grin

A tutaj link do stravy, gdzie  są zdjęcia i trasa. 
https://www.strava.com/activities/2362541279
Odpowiedz
#14
Wielkie podziękowania dla Kierowniczki Smile
Zebrał się bardzo fajny skład i kilometry same uciekły. Niestety prom w Janowcu tuż przed naszą przeprawą się rozkraczył Tongue jednak nie musielibyśmy jechać do Puław ponieważ w Nasiłowie prom działa (i jest w o niebo lepszym stanie niż ten w Kaziku).
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#15
Hahaha Mario, my to się zgrywamy w czasie Big Grin
Odpowiedz
#16
(12-05-2019, 21:19)paulina91_20 napisał(a): Hahaha Mario, my to się zgrywamy w czasie Big Grin

Big Grin Big Grin Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#17
a ja na koniec trasy tuż przed domem złapałem gumę , zadzwoniłem po serwis i ostatnie 3 km przejechane autem :-)
Dzięki za fajnie spędzony dzień i widzimy się za tydzień w Szczebrzeszynie na 2-setce
Odpowiedz
#18
I jeszcze ja, coby komplet był Smile
Dziękuję za towarzystwo, pogodę i trasę, której ta część za wielką wodą, była dla mnie nowością :}
Pozdrawiam
Odpowiedz
#19
(13-05-2019, 21:17)paul67 napisał(a): I jeszcze ja, coby komplet był Smile
Dziękuję za towarzystwo, pogodę i trasę, której ta część za wielką wodą, była dla mnie nowością :}

Paweł po tak długiej przerwie miło było trochę razem pokręcić Big Grin

[Obrazek: 754159.jpg]
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości