Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28.07.2019, godz.8.00, Lukoil Jana Pawła II
#11
(24-07-2019, 15:34)Bart napisał(a): Msza niedzielna bardzo ładnie, ale obiad niedzielny równie ważny
Z obiadem niedzielnym jest tak, że może się czasem zdarzyć, że będzie obiadokolacja, albo będzie mijanka. Tongue
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
(24-07-2019, 13:23)Jurek S napisał(a):
(24-07-2019, 13:02)bartekowy napisał(a): Może chociaż tym razem uda mi się dołączyć do ustawki... Tongue
Bo ostatnio już kilka razy się nie udało. No ale kiedyś musi być czas i na jeżdżenie z Rowerowym i KRMaksimum Big Grin
Trasa aż się żebym się dołączył i urwał w Obrokach lub Strzyżewicach.
Znudziło mi się jeżdżenie samemu i zatęskniło za ustawkami Big Grin
Poza tym 2 km gruntowej to raczej asfalt? Bo wolałbym klasycznie szosą polecieć, a takie 2 km to jeszcze nie jest problem.
Jak się tam będziesz dołączał to się najedziesz z nami, że ho ho. Tongue To jest końcówka trasy.
A droga gruntowa to gruntowa. Jak wygląda nie wiem, nie jechałem. Huh

Chciałem napisać, że tam się ODŁĄCZĘ... Tylko chyba przypadkiem napisałem inaczej... Big Grin
Odpowiedz
#13
Nasz wyjazd urósł do rangi pielgrzymki. [Obrazek: icon_mrgreen.gif] Okazało się, że posługę wikarego w sanktuarium w Piotrawinie pełni znajomy Jerzyka i tak przedstawił naszą grupę podczas Mszy św. A po było święcenie pojazdów, a jako że rower to też pojazd więc załapaliśmy się na kropidło. [Obrazek: icon_razz.gif]
No dobra. Zebrała się mocna i fajna ekipa (12 osób) i trochę wcześniej [Obrazek: icon_lol.gif] niż planowaliśmy dojechaliśmy do Piotrawina. Ale dzięki temu był czas na ogarnięcie sklepu, jedzenia i zdjęć. Później zresztą coraz częściej szukaliśmy sklepów bo upał dawał się we znaki (35,5 C)
Podziękowania dla wszystkich za sympatyczny czas wspólnego rowerowania. Miło było zobaczyć dawno nie widziane twarze. Nie tylko z RL-a ale i z Maksimum. [Obrazek: icon_biggrin.gif]
U mnie dtd. 156km.
Ufff, teraz czas na jakaś totalną rekreację, tak do 80 km. I to na cały dzień
[Obrazek: icon_exclaim.gif]

Parę zdjątek trochę później
https://photos.app.goo.gl/zjGHeynT9n2iuqHb6
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
Dzięki Jurku za pomysł ustawki! Co prawda założenia dotyczące średniej prędkości były zdecydowanie inne Tongue  ale jakoś udało mi się dojechać do Lublina. To był dobrze i ciepło spędzony czas w dobrym towarzystwie i malowniczych okolicach Smile
Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości