Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV LMT Nielisz-Cyców-Niemce BIS! 16. listopada
#51
Dziękuję wszystkim współuczestnikom maratonu!
Pierwsza moja 200setka w życiu i to w listopadzie ale dzięki Wam dałem radę!
Pozdrawiam i do zobaczenia
Odpowiedz
#52
Dzięki za wspólną jazdę, Felt już ma chyba dość - dwa razy schodziło z niego powietrze, ale ostatecznie udało się dojechać do mety. 
Trochę szkoda, że tak się rozjechaliśmy, ale w kameralnym gronie też mi było dobrze  Wink a i jednego zagubionego wędrowca udało nam się sprowadzić na dobrą drogę  Big Grin
Dzięki Kuba i Paula za medal.

Jak do tego doszło, że Zenek był, a nie widzieliśmy go?
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#53
(18-11-2019, 10:05)Bart napisał(a): Jak do tego doszło, że Zenek był, a nie widzieliśmy go?

Mniej patrzenia na przednie koło i średnie, a więcej rozglądania się wokół  Cool
A tak serio- gratuluję wszystkim takiego dystansu w listopadzie. Ja w sobotę spacerowałam po Kampinosie i na powrocie wiatr mi łeb urywał, mam nadzieję, że na trasie LMT było spokojniej Smile
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#54
Z komentarzy wynika, że chyba się podobało. Gratulacje zawodnikom i podziękowania dla głównego organizatora @tomaszo13 za ogarnięcie imprezy w dniu startu i naklejanie wlepek na medale w piątek, @Jakubowi P. za "czuwanie" na mecie i wręczanie medali oraz @Damianowi.s wraz z małżonką i Stasiem Smile za przygotowanie projektu wlepek do medali. Dzięki!!!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#55
Oczywiście ja również dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i ogarnięcia tej imprezy. 
Przesyłam ponadto zdjęcia od Pawła Wink https://wetransfer.com/downloads/c466fdd...316/944aa8
Odpowiedz
#56
Ja również dziękuję organizatorom i uczestnikom. To była świetna impreza. Pozdrawiam wszystkich
rower, góry, warcholstwo i swawola!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości