Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Targi Rowerowe 2010 Warszawa EXPO XXI
#11
michalbrodowski napisał(a):Jest czas, nie ma co się spieszyć. Trzeba czekać na pogodę i kolejnych chętnych Wink
jasne. żeby było jasno: mam auto 5 osobowe. więc do niego zmieści się jeszcze ewentualnie jedna osoba. zapraszam chętnych. samochód jeździ na benzynę (co należy uwzględnić przy orientacyjnym wyliczaniu kwoty zrzutki na paliwo).

ale oczywiście można pojechać i w 15 osób (na trzy auta lub busem :>)

michalbrodowski napisał(a):P.S. A co to nagle za post wyskoczył na początku? na dodatek ze wsteczną datą? Tongue
heh. może jakiś przeniesiony przez admina... choć nie przypominam sobie, żebym taki widział wcześniej na forum. faktycznie dziwne.
Odpowiedz
#12
michalbrodowski napisał(a):Praca mnie wykańcza
Jakiejkolwiek pracy (zarobkowej, magisterskiej itd) mówimy nie!

michalbrodowski napisał(a):P.S. A co to nagle za post wyskoczył na początku?
Ktoś przd Tobą to założył, więc scaliłem wątki Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#13
a może jakiś tani nocleg poszukać i na 2 dni jechać?
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#14
Jak uda mi się w końcu uruchomić samochód to może i ja się przejadę te hostessy pooglądać. Myślicie że będą jakieś fajne?
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#15
kola napisał(a):..a ten już kombinuje żeby się napić :-)

żeby nie jechać w tą i z powrotem jednego dnia i więcej zobaczyć ..
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#16
Karcer napisał(a):Jak uda mi się w końcu uruchomić samochód to może i ja się przejadę te hostessy pooglądać. Myślicie że będą jakieś fajne?

Jeśli nie będzie fajnych, to cała impreza straci sens... Sad

szymek_sq napisał(a):a może jakiś tani nocleg poszukać i na 2 dni jechać?

Ja mam namiary na bardzo fajne i tanie noclegi w centrum, jeśli oczywiście będziemy chcieli. Wiąże się to też z tym, że trzeba będzie kupić dwa lub więcej biletów wstępu...

Co do biletów to lipa jest, bo są to bilety na JEDNO WEJŚCIE, czyli wejdziemy po 4 godzinach już będziemy mocno głodni i zmęczeni, wyjdziemy na godzinę coś przekąsić i żeby wrócić trzeba drugi bilet już Sad

KermitOZ napisał(a):Praca mnie wykańczaJakiejkolwiek pracy (zarobkowej, magisterskiej itd) mówimy nie!

Hehe Big Grin Jak tam Grześ Twoja praca magazynierska? YYYYYY tzn. magisterska Tongue
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#17
michalbrodowski napisał(a):czyli wejdziemy po 4 godzinach już będziemy mocno głodni i zmęczeni, wyjdziemy na godzinę coś przekąsić

Mówisz jakbyś na rowerze nie jeździł. :lol:
Bierzesz bidon z izotonikiem, jakieś batoniki, banany, żele i nawet 12h dasz radę.
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#18
Karcer napisał(a):Mówisz jakbyś na rowerze nie jeździł. :lol:

Ja w domu na rolce zapierniczam, więc po co mi batony i żele? schodzę na obiad i tyle Tongue

No ale masz chyba rację, zapakujemy wałówę w kieszenie i heja! na 10 czy 12 godzina NA HOSTESSY Big Grin
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#19
Ale rowery interesują Was chociaż odrobinkę, prawda?...Wink
Odpowiedz
#20
rowe... co? Co to? Nowe stroje HOSTESS? xD

A tak zupełnie poważnie: Panowie! przynajmniej trochę poudawajmy, ze jedziemy tam z miłości do dzie..... to znaczy do rowerów Wink
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości