Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TORO MTB Cup 2010
#1
Terminarz Pucharu Lubelszczyzny w Kolarstwie Górskim TORO MTB Cup 2010:
Edycja I – Lublin – 02. maja
Edycja II – Urzędów – 06. czerwca
Edycja III – Chełm– 11. lipca
Edycja IV – Puławy – 14. sierpnia ZAWODY ODWOŁANE :!:
Finał – Lublin – 05. września - (III Lubelski Festiwal Rowerowy)

Zapraszamy do udziału!
Odpowiedz
#2
ja szczególnie zapraszam do Urzędowa,czyli do mnie Big Grin
Odpowiedz
#3
Całość będzie obejmowała dyscypliny jakie były na festiwalach (XC, DH, DJ) czy tylko XC?
Odpowiedz
#4
ja chętnie wystartuje jak będzie DH
Odpowiedz
#5
Właśnie oglądałem Twoje zdjęcia na pinku z zeszłorocznego festiwalu. Ja od początku trwania festiwalu chciałem w nim wystartować i jeszcze mi się nie udało. Może w tym roku. Tongue
XC i DH są rozgrywane tego samego dnia?
No jak to w końcu z tym pucharem? Obejmuje on wszystkie dyscypliny czy tylko XC?
Odpowiedz
#6
W ubiegłym roku to tylko w chełmie i na festiwalu było dh jeśli mnie pamięć nie myli...
Co do puław to pewnie znowu będzie połączone z wyścigiem puławskiego pttku, a tam dh to raczej nie ma gdzie zrobić..
Odpowiedz
#7
XC poza Lublinem było też jak XCR a nie XCM?
Odpowiedz
#8
W całym cyklu będzie XC i prawdopodobnie wyścig familijny. DH ma być w Lublinie i na Festiwalu, możliwe że w Chełmie. DJ na chwile obecną nie jest planowany. Pojawiała się koncepcja maratonu w Urzędowie, ale chyba jednak będzie tam XC. Zawody DH i XC odbywają się jednego dnia. Zawsze było rano XC, a potem DH. O ewentualnych zmianach pojawi się informacja w tym temacie.
Odpowiedz
#9
DH lub Dual na Globusie będzie wtedy gdy miasto zgodzi się by trasa została na całe wakacje. Tak by trasa była na maj i wrzesień. I o ile będą chętni na machanie łopatami. Bo miasto nie dało ani złotówki na organizacje DH, dobrze że znalazł się sponsor na palety.
Odpowiedz
#10
W Urzędowie mógłby być maraton, ale wiadomo wtedy trzeba przygotować co najmniej 2 dystanse np. 50 i 90km, dochodzi jeszcze ich oznaczenie itp. więc ciężko by było
Chociaż na maratonie z pewnością pojawiło by się więcej startujących niż na XC

Jeszcze termin Chełma jest nie bardzo, bo pokrywa się z Mazovia w Szydłowcu, jednak poza tym wszystko ok
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości