Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokazy slajdów z wypraw rowerowych
#1
A moze dałoby sie zorganizować pokazy slajdów z wypraw rowerowych???
Odpowiedz
#2
Ciekawsze będą slajdy na żywo :-D czyli wspólna wyprawa rowerowa
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
wiedźma napisał(a):z wypraw rowerowych???

tak, myśleliśmy o tym, być może się da ... ale to kwestia jesieni/zimy
i nie tyle slajdów bo już mało kto robi slajdy :-) raczej po postu fotek z rzutnika
niektórzy z nas/naszych znajomych byli rowerowo w fajnych miejscach, przywieźli sporo zdjęć i opowieści :mrgreen: ja bardzo lubię takie relacje z podróży
więc jeżeli pomysł dojdzie do skutku to zapraszam Cię Wiedźmo do współpracy w kwestiach organizacyjnych :mrgreen: jeżeli oczywiście masz ochotę ...
Odpowiedz
#4
miałabym ochoteSmile
Odpowiedz
#5
super :-) to będziemy w kontakcie :-)
Odpowiedz
#6
kiedys puszczalem nielegalnie filmy w jednej z lubelskich knajp dla garstki maniakow kina, totez bylbym w stanie zalatwic rzutnik i jak sie uda rozwijany ekran... a moze i chetni na filmy sie znajda ;p
Odpowiedz
#7
msz, dzieki za odzew. A oprócz sprzętu może byś jeszcze tę knajpkę załatwił na taki pokaz? Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#8
lato idzie, w knajpach goraco... moze jakas ladna biala sciane bysmy znalezli :mrgreen:
letnie pokazy pod golym niebem....
Odpowiedz
#9
msz napisał(a):kiedys puszczalem nielegalnie filmy w jednej z lubelskich knajp dla garstki maniakow kina, totez bylbym w stanie zalatwic rzutnik i jak sie uda rozwijany ekran... a moze i chetni na filmy sie znajda ;p

chyba nawet wiem w jakiej :mrgreen:, ale niestety nigdy nie udało mi się dotrzeć
ale jakby co to ja na filmy chętna jestem ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości