Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GP Puław MTB 2010
#21
Trasa to krótka (nie pamiętam, ale chyba ok 2,5km) pętla pokonywana kilka razy. Jeśli chodzi o trudność to prestiż Skandii nijak się ma do GrandPrixa, a startuje rzeczywiście elita kolarzy z woj. lubelskiego ;D Batman pewnie potwierdzi moje słowa Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#22
Runda bardzo krótka. Zdarza się że niektórzy dosatwali więcej niż jednego dubla (tylko jeśli startował Tomek, ale on wyjechał ścigać sie do Francji więc go nie będzie w tym sezonie Big Grin )

Trudność zależy od tego kto układał trase. Jeśli Panowie z TKKF'u to jest w miare prosta, jeśli ja z Tomkiem to jest trochę trudniejsza.

Skandia w Nałęczowie to maraton, praktycznie jedzie sie i jedzie.
Puławskie GP to typowe XC, dużo zakrętów, szybkich podjazdów, biegania, przyśpieszeń i zakrętów 180 stopni Big Grin
Ogień idzie od startu, nikt się nie czai Big Grin
Odpowiedz
#23
Zmiana w terminarzu GP Puław!!

Pierwszy wyścig odbędzie się już w tą sobotę - 17.04.2010
Reszta terminów bez zmian.

ZAPRASZAM SERDECZNIE!!
Odpowiedz
#24
Wiadomość od organizatora:

Witam!
Niestety ze wzgledu na uroczystości żałobno pogrzebowe postanowiliśmy odwołać imprezę 17 kwietnia. czy odbędzie się ona w innym terminie zadecydujemy później, co uzależnione jest od innych imprez przez nas organizowanych. Tegoroczny pierwszy wyścig odbędzie się 22 maja.
Pozdrawiam
Chojnacki Zbigniew
Odpowiedz
#25
Aż się ciekawię co się pojawi jutro... ;-)
Odpowiedz
#26
Dla mnie to dziwne zachowanie organizatora.
Wczoraj dostałem meila żebym powiedział komu trzeba i gdzie trzeba że wyścig w sobotę, a dzisiaj taka wiadomość...

Napisałem do organizatora. Jak odpisze to wszystko Wam tu napisze.

W sumie to może lepiej jak tego wyścigu w sobotę nie będzie...
Odpowiedz
#27
No na pewno nie powinno go być w ten weekend, szkoda, że zmienili od dawna zaplanowaną datę czyli 24 kwietnia.
Odpowiedz
#28
Napisałem meila do organizatora, ale odpowiedzi nie dostałem...

W związku z przedłużeniem żałoby narodowej wyścigu na pewno nie będzie.
Odpowiedz
#29
bATMAn
W niedzielę na Orlenie poszła plotka, jakoby w tą sobotę miał odbyć się Puławski Grand Prix. Wiesz coś o tym?
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#30
W sobotę puławski Grand Prix !! Zapraszamy wszystkich chętnych !!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości