Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31.03 g. 17.30 LKJ, Babski lajcik zupełny
#11
To było to czego mi od czasu do czasu potrzeba :-D . Dzięki kochane baby ;-) za fajną przejażdżkę.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
A no włąśnie, dzięki, było bardzo miło Was wszystkich spotkać i się zrelaksować :-)
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#13
ja również dziękuję za dzisiejszą miłą jazdę ;-)

prawdziwy lajcik bez ściemniania to można już tylko na babskich ustawkach zaobserwować :mrgreen:

tak więc wszystkich jeszcze niezdecydowanych (a w szczególności niezdecydowane) zapraszamy na kolejne rekreacyjne babskie ustawki :-) :-) :-)

Ps. podziękowania dla Pauliny za zorganizowanie symbolicznego jajeczka ;-)
orientuj...
Odpowiedz
#14
Hurrra, udało się :mrgreen: w końcu prawdziwy lajcik 8-)
czuję się jak po miłym spacerze i mam nadzieję, że zdołamy utrzymać to tempo na tych ustawkach :lol:
dzięki wszystkim za przybycie mimo niepewnej pogody

fotki wyszły w większości wrednie,nieostro, ciemno itepe (jednak muszę przejrzeć instrukcję obsługi :oops: ), wrzuciłam kilka tak symbolicznie:
http://picasaweb.google.pl/rowerowylubl ... tawkaVol1#

do następnego :-)
Odpowiedz
#15
Taki OT:
Obejrzałem zdjęcia, widać atmosfera biesiadna :mrgreen: I jak popatrzyłem na Jurka w kasku... Jurek, super wyglądasz, bardzo Ci pasuje! Aż dziw, że wcześniej jeździłeś bez kasku. Jak widać do tego trzeba dojrzeć :-P Lepiej późno niż wcale. Gratuluję dobrej decyzji!
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#16
I jeszcze jedno OT :-D . Paweł, dzięki za miłe słowa. Oj rzeczywiście długo dojrzewałem. Ale przeglądając różne zdjęcia z naszych wyjazdów stwierdziłem, że chyba jestem już ostatnim Mohikaninem ;-) więc trzeba było coś zmienić, nie wspominając o względach bezpieczeństwa.
Zauważam pewną dobrą tendencję. Osoby, które z nami tak na poważnie zaczynają jeździć idą coraz bardziej w kierunku profesjonalnego korzystania z roweru.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#17
Paweł K. napisał(a):Taki OT:
Obejrzałem zdjęcia, widać atmosfera biesiadna :mrgreen:

to jeszcze nic: za tydzień planujemy kiełbasę nadzwyczajną oraz mleko z wielbłądzic :roll:

sory za kolejny OT ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości