Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serwis na Lasockiego
#1
Wybieram się na przymusowy przegląd roweru który jest warunkiem uwzględniania gwarancji i autoryzowanym serwisem KROSS jest serwis na Lasockiego.
Wiecie coś o tym serwisie ? Czy dobrze robią czy raczej na odpierdziel ? Ktoś już korzystał z ich usług ?
Odpowiedz
#2
Pamiętam tego jegomościa to był taki starszy pan grubszy. Dawno tam nie byłem tzn kiedy jeszcze miałem stary rower i dopóki się nie nauczyłem sam naprawiać niektórych rzeczy. Ale do sedna przerzutki rewelacyjnie potrafił wyregulować najbardziej te shimano sis te które dawniej każdy psioczył w kamienie a chwalił altusy. Gorzej mu wychodziło z regulacją hamulców to trzeba było poprawić po swojemu ale centrowanie kół tez było super z tego co pamiętam to inne wtedy serwisy koledzy pomścili jak chodziło właśnie o koła i przerzutki. Ja teraz mam serwis na enegretyków jeszcze tam nie byłem i nawet nie wiem czego się spodziewać.
Odpowiedz
#3
byłem tam parę razy z jakimiś pierdołami wszystko ok Terminowość też spoko Jadąc niedawno Glinianą zajechałem do nowego sklepu bo miałem plan wymienić hamulec przedni Udało się tanio i sprawnie wymienić także też polecam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości