Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
z dziećmi na rowery
#31
(27-04-2010, 21:57)PiMi napisał(a):
Karola napisał(a):Tak się z dziećmi podróżujeSmile http://picasaweb.google.pl/klubik.karpacki/WoYn2010#
Podejrzane na preclu.

zdjęcia piękne.
z szaconkiem do uczestnioków urokliwej i trudnej wycieczki ale mimo przygotowania taka podróż to ryzykowna dla tych dzieci sytuacja. takich ekstremów nie popieram. po pierwsze dzieci bez kasków. po drugie na zdjeciach widać jak obciążone na max rowery + siedzące w fotelikach dzieciaki , stoją [rowery] podparte na nóżkach. foteliki Hamax maja atest do 22 kg obciążenia - starszy chłopiec w ubraniu ewidentnie wiecej waży [ + za plecami dołożone dwa namioty ]. rowery wodowali prawie jak łodzie podwodne - szkoda tylko ze zapomnieli o ryzyku wioząc dzieci.
z boku wygląda to wszystko ech och ale uważam ze to nieodpowiedzialne.
i te dzieci spiące w namiotach w środku białoruskiej głuszy , snieg dopiero stopniał .brrr .


daristZdjęcia piękne ale uczucia mieszane...
Z pewnością fajna przygoda ale i szczęście, że nie doszło do tragedii.
Na rozlewiskach wystarczyłby jakiś większy dół czy rów...
Wolę jednak w bezpieczniejszy sposób okazywać miłość rodzicielską.

(27-04-2010, 22:00)MindEx napisał(a): zgadzam się z przedmówcami: PiMi i darist. Ludzie z tych fotek z Wołynia lekko przesadzili. Jeśli sami chcą się bawić w "hardcore'owe klimaty" - spoko, ale żeby narzucać to dzieciom i narażać je na niebezpieczeństwo - przesada.

Cześć!

Przypadkiem trafiłem na Wasze wypowiedzi na temat naszej wycieczki z dziećmi.

Minęło kilka lat, dzieci trochę wyrosły i już nie jeżdżą w fotelikach. Co prawda w węższym składzie bo ukochana żona niestety w międzyczasie zmarła, ale wciąż jeździmy regularnie. Wędrujemy pieszo, rowerem, na nartach i w kajaku. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z dwóch ostatnich wycieczek:

Rumunia - Apuseni

Ukraina - Pikuj

PABLO
Odpowiedz
#32
(22-09-2016, 14:07)P_A_B_L_O napisał(a): .Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z dwóch ostatnich wycieczek:
Fotki świetne Smile ale po takich drogach z dziećmi ? chociaż patrząc na ich uśmiechnięte pyszczki wnioskuję, że im się to bardzo podoba. I to jest najważniejsze !!!
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#33
Cześć Pablo! Na dobre forum trafiłeś. Tu nie ma Wilka Wink
I nie przejmuj się komentarzami Wink, ja już Twoje relacje widziałem nie raz, nie dwa i nie uważam, że narażasz dzieci, ale pewnie tak sądzę, bo póki co nie mam swoich Smile
Witaj na forum!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#34
Piękne wyprawy i super foty ! Wink
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#35
Cześć Paweł,
Ja jestem fanem twoich wypraw i jak była Picassa to miałem powiadomienia o Twoich nowych fotkach. Na szczęście jest nieśmiertelny precel i tam jeszcze sobie czasami lukam w poszukiwaniu linków do nowych wypraw.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#36
(22-09-2016, 15:18)mariobiker napisał(a): po takich drogach z dziećmi ?

Ooooo te drogi to są spoko. Jeździliśmy już po różnorakich "drogach" i bezdrożach.


Dziękuję Wam za miłe przyjęcie na Forum.

PABLO
Odpowiedz
#37
(22-09-2016, 21:40)P_A_B_L_O napisał(a): Dziękuję Wam za miłe przyjęcie na Forum.
Fajnie, że tutaj trafiłeś Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#38
Jestem pod wrażeniem wypraw i tego jak "poukładałeś" chłopakom pod czaszką. Szacun
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#39
Ostatnie dni wakacji spędziłem z dziećmi na bikepackingowej włóczędze po rumuńskich Karpatach Południowych. Zahaczyliśmy o Munţii Şureanu, Munţii Vâlcan, Munţii Căpăţânii, Munţii Latoriţei.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.


BTW: szukam chętnych na wspólne wyjazdy z dziećmi w podobnym stylu (nie tylko po górach). Więcej: tutaj.

PABLO
Odpowiedz
#40
jedna z lepszych rzeczy jakie zobaczyłem w tym roku. pomysł i foty rewelacja. Szapoba.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości