Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
23.05.2010 Żegiestów - Cyklokarpaty
#1
Witam

O imprezie możecie poczytać tutaj: cyklokarpaty.pl
Pierwszy etap w Przemyślu bardzo mi się podobał i chciałbym się wybrać na następny do Żegiestowa. Nie chce mi się jechać samemu, więc szukam chętnych na taki wypad (mogę zabrać max dwie osoby z rowerami do samochodu). Ewentualnie mogę się również podłączyć do jakiegoś zorganizowanego już wyjazdu (i oczywiście partycypować w kosztach).
Odpowiedz
#2
...
Odpowiedz
#3
Następnego dnia muszę być w pracy, więc jeżeli by myśleć o noclegu, to tylko dzień wcześniej. To by była najlepsza opcja, bo wtedy jest szansa się wyspać przed startem.
Z tym, że z tym może też być kłopot bo 22.05 wracam z delegacji i ciężko powiedzieć o jakiej porze będę w Lublinie..
Poczytaj regulaminy i opisy tras na stronie, którą podałem wyżej. W razie pytań, strzelaj do mnie. Ewentualnie pogadamy w niedzielę na ustawce.
Odpowiedz
#4
Cześć Panowie,
sorki za OT, ale tak sobie pomyślałem, że jak chcecie się sponiewierać to może fajniej byłoby śmignąć w Świętokrzyskie?
Tego samego dnia jest maraton Świętokrzyskiej Ligi Rowerowej w Nowinach. Nie mam porównania do innych hopków, ale z dotychczasowych startów w ŚLR mam same pozytywne wrażenia.
Zalety: 150 km bliżej Lublina, sporo zawodników z Lublina tam startuje, więc można się bardziej zintegrować, możliwy jest też pewnie ekonomiczniejszy - bo wspólny - transport.

No i fajnie byłoby jechać liczniejszą i silniejszą drużyną RL.
Polecam i zapraszam.
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz
#5
Jako, że do tej pory nie mam chętnych na wyjazd do Żegiestowa, to ŚLR brzmi zachęcająco. Poczytam jeszcze o tej imprezie, ale wstępnie bym się pisał na 23.05. Zawsze to jednak bliżej i może rzeczywiście łatwiej będzie zorganizować większą grupę z Lublina.
Będziemy w kontakcie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości