Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
niedziela, 23.05, babska Ciemięga
#1
Planujemy z Moniką przejechać się nad Ciemięgę, przez Jastków, Dys itepe
zbiórka o 10.00 w nietypowym miejscu ;-) tj. na skrzyżowaniu Alei Warszawskiej z ulicą Sławinkowską (koło Ogrodu Botanicznego)
mapka:
http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=S%B3 ... tive=false

Zapraszamy :mrgreen:
Oczywiście gwarantujemy pełen lajcik
Odpowiedz
#2
To juz nie miałyście się gdzie spotkać? :-D I to jeszcze o takiej godzinie.
Na mapce wygląda, że bedziecie kwiatki oglądać. A którędy wracacie? Może Wam wyjadę na spotkanie?
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
Jurek S napisał(a):To juz nie miałyście się gdzie spotkać? :-D I to jeszcze o takiej godzinie.
Na mapce wygląda, że bedziecie kwiatki oglądać. A którędy wracacie? Może Wam wyjadę na spotkanie?

oj, Jurek, ale marudzisz ;-) miejsce jest dobre, godzina też oki, chociaż ja chciałam wcześniej ...
a kwiatki tym razem sobie darujemy, może następnym, bo faktycznie tam ładne są :mrgreen:
a wracać będziemy przez Elizówkę, to się jakoś zdzwonimy najwyżej
Odpowiedz
#4
Pełen lajcik ale nie mnie niż 35km/h??
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#5
niunia2101 napisał(a):Pełen lajcik ale nie mnie niż 35km/h??

raczej około 20
Odpowiedz
#6
Panie pewnie jeszcze myją się i swoje rowery :-D więc jak krótko. Tego mi trzeba było po wczorajszej rekreacji. Dystansik ledwie 27km, piękne okoliczności przyrody, że przez nieśmiałość ;-) nie wspomnę o towarzystwie.
Dzieki za sympatyczne przedpołudnie. Parę zdjątek w galerii.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#7
Pełna rekreacja :-D
dziękuje za Towarzystwo i wspólną jazde
do następnego
Odpowiedz
#8
dzięki za niedzielne przedpołudniowe SpaSmile odświeżająca woda, maseczki błotne, bicze pokrzywowe :mrgreen: nie ma jak babska ustawka ;-)
tylko gdzie są nasze forumowe kobity???

Ps. i dorzuciłam jeszcze 2 fotki pt. "Jurek na babskiej ustawce" :mrgreen:
orientuj...
Odpowiedz
#9
również dzięki wielkie za miły przedpołudniowy spacerek rowerowy :mrgreen: myślę, że trzeba częściej takie robić, to się człowiek trochę dotleni...
Ciemięga troszkę się rozlała, ale nie za dużo no i woda w niej jest taka brudna, mętna, powodziowa
Monika, masz śliczną fotkę, jak wyłaniasz się spośród zielska na rowerze :mrgreen:
a mnie łydki ciągle szczypią od pokrzyw :roll:
Odpowiedz
#10
Monika napisał(a):tylko gdzie są nasze forumowe kobity???

O tej godzinie przewracają się na drugi bok i jak normalni ludzie wychodzą w niedzielę na rower o 14 :mrgreen:
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości