Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lublin Off The Track 2010
#11
Na forum lsfr już napisałem posta żeby zrobić spotkanie środowiska z władzami. Mam nadzieję że znajdą się chętni i uda się takowe spotkanie zrobić jak najszybciej, zanim prawnicy miejscy popiszą jakieś bzdury w regulaminie.
Odpowiedz
#12
Gadaliście z Porozumieniem Rowerowym? Oni zdaje się mają kontakt z odpowiednimi ludźmi w samorządzie.
Odpowiedz
#13
Ponoć wszystko jest konsultowane z Lubelskim Klubem Kolarstwa Górskiego.
Odpowiedz
#14
http://exposureroom.com/members/dottycf ... b40a7bbb8/ trailer prezentujący sobotnie zawody
Odpowiedz
#15
No nic trzeba się pojawić chociaż jako widz :-)
Taką imprezę trudno ominąć, bo szykuje się niezłe widowisko :-)
Odpowiedz
#16
może chociaż na finały dirt i slope zdążę, bo szkoda ominąć ... ciekawe co to za koncert będzie po imprezie
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#17
Ja oczywiście muszę tam być :-D ...w charakterze obserwatora, rzecz jasna he he.
Może zrobimy jakiś wspólny "wyjazd" :lol: na zawody np. o 10:00 pod LKJ ?

[EDZIA]

truskafka napisał(a):... ciekawe co to za koncert będzie po imprezie

Na pewno będzie zespół Neony
Odpowiedz
#18
Nie wiecie jak z wejściówkami? LSFR nie działa mi coś i nie wiem czy pisali o tym.

Myślicie że będzie się dało wejść z rowerem?
Odpowiedz
#19
Kuba napisał(a):Myślicie że będzie się dało wejść z rowerem?

No bez jaj, niech tylko spróbują nie wpuścić :lol:

Świeże info:


"Ray Samson, Thomas Zejda, „Polska Czołówka” i wielu, wielu innych zobaczycie już 3 lipca na zbliżających się wielkimi krokami zawodach Lublin Off The Track. (Bike Park Lublin, ul. Janowska).

W ramach Red Bull Tour Bus koncerty zagrają polskie kapele: Neony i Rotten Bark, dodatkowo Hasan Skimboards przygotują dla Was pro skim tor na którym odbędą się warsztaty dostępne dla każdego. Zwieńczeniem całości Lublin Off The Track będzie afterparty w Czekoladzie.

Warto wiedzieć:

- dla wszystkich chętnych organizatorzy udostępniają Bike Park już w piątek 2 lipca po godz. 17.00

- istnieje możliwość rozbicia namiotu na parkingach Bike Parku; koszt 10zł/doba

- w dniu imprezy tj.3 lipca na trasie dworzec PKP – Bike Park Lublin, ul. Janowska, kursować będzie bus dowożący zawodników. Godziny odjazdu busa z dworca PKP: 7.00, 9.30, 12.30".


Źródło:[Obrazek: radioeuro.jpg]

Hasan Skimboards
Odpowiedz
#20
Wstęp jest za darmo, z rowerami też problemu być nie powinno.

Kilka więcej ujęć ale bez BMX.
http://vimeo.com/12930081
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości