Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pielgrzymka na Jasną Górę 16_18.07.2010
#11
Przepraszam, ale usunąłem ostatnie cztery posty jako, że były nie na temat. Proszę pisać tylko swoje deklaracje co do udziału i charakteru udziału oraz ewentualne propozycje trasy i przebiegu pielgrzymki. To o co między innymi prosiła Monika, jezeli ktoś wie o dobrych noclegach, może jakieś fajne miejsca itp.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
Jarek tam między wierszami rozważał kwestię wyjazdu..
Jak podejmiesz pozytywną decyzję: daj znać ;-)
orientuj...
Odpowiedz
#13
jadę
Odpowiedz
#14
kola napisał(a):To ja chętnie na ten nowy temat poczekam, bo bieżący wątek to już mi się odechciało czytać.

hmm.. no nie powiem.. trochę mi przykro z tego powodu :-|
orientuj...
Odpowiedz
#15
no domyślam się, że nie przez mnie..

no ale na spamerstwo nic nie poradzisz, a jedynym sposobem (no wiadomo, że ingerencja w posty nie wszystkim się podoba - patrz wątek o usuwaniu postów) jest właśnie interwencja Moderatora... ;-)

Ale mam nadzieję, że wygląd tego wątku nie zniechęcił Cię do podróżowania z nami do Częstochowy..
orientuj...
Odpowiedz
#16
Ja też się deklaruje do wspólnego wyjazdu.
Świat zwolnił, bass drży wciągam dym, zamykam oczy ...
Odpowiedz
#17
Do chwili obecnej następujące osoby zgłosiły chęć udziału w pielgrzymce
1. marcin0604
2. Wawerka
3. Monika
4. Jurek S
5. Bart
6. perceive
7. rafik80
8. diablo
9. Tool_Man
Inula się zastanawia. Wpisałem tylko osoby, które wpisały się po odświeżeniu tematu przez Monikę.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#18
10. tkt czyli ja
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#19
11. Karola
12. Kola
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#20
I jeszcze szczęśliwa trzynastka, czyli ja Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości