Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.06 PKP Dęblin-nad Wieprzem-Lublin
#1
Od dawna marzy mi się trasa nad Wieprzem od Wisły w górę. Niestety w najbliższą sobotę nie mogę jechać i trasa trochę nie taka. Ponieważ będę w terminie 7-12 na urlopie w Lublinie chciałbym w tym okresie zrealizować tą trasę. Jeśli nie będzie chętnych "na tygodniu" a będzie zainteresowanie można zrobić tą trasę w sobotę, w przeciwnym wypadku wybieram dzień zależnie od pogody i robię temat sam.
Założenie jest takie: porannym pociągiem jedziemy przed Dęblin a stamtąd jak najbliżej Wieprza w górę rzeki. Prawdopodobnie będzie minimum asfaltu głównie drogi polne i nad rzeką. Możliwość zgubienia się 100% ;-). Nigdy tą trasą nie jechałem. Czas trwania nieznany. Jeśli nie dojedziemy do Zawieprzyc robimy zwrot w stronę Lublina. Powinno wyjść około 100km (a tak mniej więcej to raczej więcej).
Jutro rano znikam na tydzień (pierwsza część urlopu) ale może uda mi się jeszcze odezwać.
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#2
Telefony też tam nie działają ;-) na jutro (poniedziałek) mam trochę zakupów, przemieliło mi przerzutkę i hak, jak postawię pojazd "na nogi" to może się uda zrobić tą trasę we wtorek.

EDIT: rower zrobiony.
EDIT2: temat do realizacji czwartek (10.06) lub piątek (11.06)
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#3
Odświeżam temat, termin ustalony z Kolą i Karolą na piątek 11.06
PKP do ustalenia:
6:25 osobowy (nie za wcześnie?)
7:00,7:55 TKL
8:25 osobowy (trochę za późno)
może ktoś podpowie czy liniami TKL zabierzemy się z rowerami :!:
planowana trasa
myślę, że trasa będzie modyfikowana na bieżąco w trakcie ze względu na przejezdność a założenie jest takie, żeby było jak najbliżej brzegu.
Jeśli dojedziemy do Zawieprzyc będzie to pełen sukces, mapka pokazuje prawie 99km ale wyjdzie na pewno więcej.
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#4
tkt napisał(a):może ktoś podpowie czy liniami TKL zabierzemy się z rowerami :!:

Wszystkimi liniami zabierzecie się z rowerami nawet jeśli w pociągu nie ma wagonu lub przedziału do przewozu rowerów.
Tylko kupcie bilet do przewozu roweru :-P
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#5
O ile uda mi się załatwić wolne to się piszę na ten wyjazd :-)
Odpowiedz
#6
tkt napisał(a):6:25 osobowy (nie za wcześnie?)
Nam pasuje ta godzina.
Nie wiemy ile czasu nam zabierze ten wyjazd więc może im wcześniej tym lepiej?
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#7
OK czyli zbiórka 6:10 przy kasach, wyjazd 6:25, koszt przejazdu 14zł (normalny) + 1zł rower, TKL (Tanie Linie Kolejowe) ten o 7:00 jest dwa razy droższy i nie zatrzymuje się przed Dęblinem.
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#8
kola napisał(a):A zatarty trzepak Guzi już wie czy jedzie? :mrgreen:
Jadę i Cię tak zatrę, że przez tydzień będziesz okrakiem chodził :-)
Odpowiedz
#9
kola napisał(a):Prędzej se cycki zatrzesz
Ty się lepiej martw o cycki kogo innego :-P

kola napisał(a):Pozdr! Do jutra!
Do zobaczenia
Odpowiedz
#10
Tak jak Wieśko prosił, tak tez czynię... Bardzo grzecznie proszę prywatne rozmowy przenieść na priv, przez te posty nic nie wnoszące do tematu, nie zdążyłem dotrzeć do meritum, przez co nie zdążyłem złożyć wniosku o urlop, przez co nie pojadę z tkt.

kola napisał(a):Prędzej se cycki zatrzesz
co to w ogóle za jakiś taki zwrot anglojęzyczny???
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości