Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06.06, godz. 11.00, LKJ, Krzczonowski Park Krajobrazowy
#21
Ja witam już z domu - doturlałem się wyszło mi 89,3 km, wyjazd rewelacyjny z przygodami - dwie przerzutki wiszące na lince - widok bezcenny, trzeciej na szczęście nie było - ale najlepsze i tak wyszło ze złamaną nogą - kto był wie o czym piszę ... Biorę się za mycie roweru bo wygląda jak popowodziowy cały w błocie i szlamie. Czekam na kolejny taki wyjazd w tak dobrym i licznym towarzystwie.
Odpowiedz
#22
Miałem napisać, że byłem, więc piszę. Spoko wyjazd, tempo bez napinki, kto chciał to gonił. Wrażenia z wizyty w wiejskim sklepie bezcenne. Ustawka utwierdziła mnie w przekonaniu, że trzeba kupić siodło...
Odpowiedz
#23
Ustawki Jurka to już klasyka. Wrażenia z wyjazdu są jak najbardziej pozytywne. Monika dzięki za "koreczki" (szynka nie zaszkodziła). Do następnego kręcenia :!:
Pozdrawiam
Odpowiedz
#24
Jakaś dzisiaj straszna masakra z tymi przerzutkami. Dobrze, że udało się chociaż doprowadzić rowery do stanu umożliwiającego ich Użyszkodnikom dojechanie do domów.
Dzięki za przyjemne kręcenie w błotku i pokrzywach.
Trasa wg mnie wyglądała tak, wg Jurka z wiadomych względów będzie ciut inaczej Wink
Pozdrawiam
PS. Pierwsza chyba ustawka z cateringiem :mrgreen: . Monika, prosimy o więcej ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#25
Miała to być taka sobie spokojna ustawka, a wyszła mega ustawka. Zebrało nas się 25 osób. Obecności kobiet broniła Monika.
Przede wszystkim dzięki wielkie za jak zwykle niezapomnianą atmosferę. Specjalne podziękowania dla Artura, który pomógł mi ogarnąć całe towarzystwo i Seba, który ratował kolegów. Jeszcze trochę a zrobi konkurencję ;-) Pawłowi z Centrali. Powstał pomysł, aby dodac do regulaminu nowe punkty ;-) . Na wycieczkę rekreacyjną zabieramy po za oczywiście dętkami, łatkami itp także rozkuwacze do łańcuchów, tudzież przerzutki, haki i takie tam :-D
Trasa przepyszna jak to mówi Marcin. Po drodze gospodarze zniechęcali nas do jazdy, ale nie ma złych dróg dla RL i przejechaliśmy jedne z piękniejszych okolic Krzcz. Parku Kraj.
Zdjęcia i trasa już niedługo.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#26
Fajnie było, trasa bardzo wymagająca, ale za to jakie widoki :-)
Nie ma to jak cegłą prostować wózek, pierwszy raz to robiłem, więc proszę o wyrozumiałość ;-) i tak nie udało się jej uratować mimo mojej interwencji cegłą...

Było bardzo miło :-)
Odpowiedz
#27
Udana ustawka, na prawdę świetnie się śmigało po błotku :mrgreen:
Monika, dzięki za catering, koreczki wyśmienite no i wbrew ostrzeżeniom nie zaszkodziły
Po powrocie do domu pierwszą sprawą po kąpieli było zjedzenie mega obiadu :mrgreen:

Dzięki i do następnego
Odpowiedz
#28
Trasa już jest.
http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true
Zdjęcia też. Wgrałem w ten sposób, że mozna oglądać w którym miejscu były robione.
Po kliknięciu w album mamy pod mapką "Wyświetl mapę"
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#29
Pierwszy raz chyba przedzierałem się przez taki gąszcz jaki dziś ...
Wytyczanie nowych ścieżek po zarośniętych polach to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie ;-) Ustawka jak najbardziej udana. Podziękowania dla kierownika za urozmaiconą trasę i dla wszystkich pozostałych za towarzystwo :->
Odpowiedz
#30
Warto jeszcze wspomnieć jaką to radochę zrobiliśmy Pani Jadzi z wielobranżowego :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości