Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4 lipca - XVII święto roweru
#21
kub_pec napisał(a):Mam takie pytanie: Ten stary most na kalinie to w którym jest miejscu? Nie za bardzo się orientuje.
Jadąc od strony Centrum na Kalinowszczyznę ścieżką rowerową wzdłuż Bystrzycy mijasz z prawej Dworek Grafa, zjeżdżasz w dół pod mostem na skrzyżowaniu Mełgiewska/Tysiąclecia i wyjeżdżasz własnie na tern stary most.
Ale w końcu gdzie się spotykamy? Na starym moście, czy na Związkowej, jak rok temu? Może od razu na Związkowej. Jak ktoś z Czechowa jedzie to po co ma zasuwać na stary most?
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#22
To będzie dobra rozgrzewka na początek przed dalszą trasą mariox :-)

Ja nie jadę na wyścigi kto pierwszy dojedzie do Lubartowa bo to nie o to chodzi, tylko wybrałem wariant, w którym będziemy jechali trasą widokową, w każdym bądź razie część tej trasy będzie widokowa na pewno :-)
Nie zmieniam terminu ani miejsca startu, bo to bez sensu, trasy też nie zmieniam :-)

Ja jadę nawet jak będzie lekko padało, biorę ze sobą ciuchy na zmianę co by się nie zatrzeć po drodze jak zmoknę i kurtkę antydeszczową na wszelki wypadek, ale pogoda raczej będzie OK.

kub_pec:
http://img143.imageshack.us/i/ustawkast ... ystrz.jpg/

EDIT:
Ja i tak jadę swoją trasą, nawet jak nikogo nie będzie więc nie widzę sensu więcej tutaj dyskutować, Kamil pojedzie z kim zechce.
Ja rzuciłem termin i trasę więc ja ustalam zasady :-D
Odpowiedz
#23
Trasa i owszem, widokowo ładna, jechaliśmy niedawno kawałkiem.
A ścigać się też nie mam zamiaru, tempo spokojne.
To jeszcze zapytajmy założyciela wątku, którędy proponuje jechać.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#24
Będę jutro. Postaram się być na 9.00 ale mogę się kilka minut spóźnić... Rocco też ma być i też się może spóźnić :-P
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#25
Poczekam kwadrans studencki :-)
Wyjeżdżam 9.15 na trasę, trasa podana więc zawsze można mnie dogonić :-)
Odpowiedz
#26
Sory chlopaki, ale w domu jestem tylko wczesnym rankiem i wieczorem.

To dam do pierwszego posta:
Miejsce: stary most na Kalinowszczyznie
Godzina: 9:00
tempo: lajt
Szef: Seb Tongue



PS: Do Seba mam juz numer, takze trafie ^^
Odpowiedz
#27
A frycowe się płaci przy zapisach?? Tylko ile?? Bo co bym nie wziął za dużo, a potem przepił nadmiar. Bo na stronie nic nie ma takiego. A w cuda darmowe nie wierze.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#28
Wpisowe jest darmowe 8-)
Odpowiedz
#29
Nadmiaru też nie przepijesz, bo dadzą Ci się i napić za darmo, a także i zjeść co nieco Wink
Tylko do grochówki kolejki będą.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#30
Ja już wróciłem. Wypad udany. Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych z RL. Smaczna była zupka :?:
[Obrazek: u6870y2011v3.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości