Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.07.2010 g. 10.00 - Dolina Ciemięgi, Nałęczów, Wojciechów
#31
Zgłaszam swoją obecność w sobotę. ;-)
Odpowiedz
#32
To i ja zgłaszam swój udział w tej wycieczce :mrgreen:
Odpowiedz
#33
Widac że ekipa rośnie w siłę! :mrgreen:
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#34
Witam, z powrotem powinniśmy byc nie pozniej niz 17, duzo zalezy od tego, jak dlugo bedziemy w Wojciechowie. Co do trafienia na ustawke to piszę z komorki, polecam wiec mapy google. Pozdro.
Odpowiedz
#35
Pojechałbym z wami bo prawdopodobnie sobotę mam wolne i nie idę do pracy tylko że w poniedziałek mam obronie i przydało by się przygotować do niej. Ale jak będzie ładna pogoda to raczej jadę Smile
Odpowiedz
#36
Obroną się nie przejmuj - zwykle jest łatwiejsza od większości egzaminów ;-)
Odpowiedz
#37
jabolewski napisał(a):Ja myślę że średnia będzie 15-20 km/h. Bliżej niższej wartości.
Coś mi się zdaje, że się podzieli na dwie a może nawet trzy grupy. Średniej <20 część może nie wytrzymać (za wolno).
Odpowiedz
#38
Ja myślę, że trzeba raz na zawsze skończyć z pytaniem o średnie w dziale Rekreacyjnie i turystycznie. Jedziemy tak, żeby wszyscy dotarli do celu i szczęśliwie wrócili :-D . Pa za tym trudno mówić o średniej kiedy trasa jest pół na pół terenowa lub w jakiejś części terenowa.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#39
Witam, tempo będzie zalezec od grupy, ale będzie takie, by kazdy mogl trase bezproblemowo przejechac. W koncu ma byc to rekreacyjna ustawka. Pozdro.
Odpowiedz
#40
Postaram się być Smile bo daaaaaaaaaawno z wami nie podróżowałem Big Grin aa taki lekki trening przyda się przed niedzielą w Chełmie ;]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości