Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krzczonowski Park Krajobrazowy na niedzielę 08.08.2010
#31
Szybkiego powrotu do zdrowia życzę. Z tego co widzieliśmy ze strat w sprzęcie to porysowane manetki i łańcuch, który zakręcił się w 2 miejscach Confusedhock:
Odpowiedz
#32
Dobrze wspomnieć o profesjonalnej pierwszej pomocy .Pan Andrzej i jego rodzina Bartników pomogła Bartkowi i zaskoczyła mnie życzliwym podejściem i 1 pomocy przed medycznej.Wielkie dzięki dla nich. a nawiasem mówiąc kask bynajmniej ja i moje pchły Undecided mieć będziemy na tego typu imprezach.
Bartek twardziele nie odpuszczają - miałeś kiepski dzień (zgubiona mp3-upadek,a łańcuch-sam zobaczysz)

Oczywiście dzięki wszystkim za liczne stawienie się na wycieczkę i miłe , wesołe towarzystwo.Do następnego .
Odpowiedz
#33
Parę siniaków i zadrapań nie zniechęci mnie do dalszej jazdy.
A kto powiedział że odpuszczę, nawet przez chwilę o tym nie pomyślałem.
Faktycznie dzień nie należał do udanych, ale jak to mówią: " Co ma wisieć nie utonie".
A trzeba być twardym a nie miękkim.
Świat zwolnił, bass drży wciągam dym, zamykam oczy ...
Odpowiedz
#34
Wycieczka super. Jednak to nie było brudne :lol: Szkoda Bartek, że nie dojechałeś do końca ale następnym razem dasz rade. Tylko nie zapomnij o kasku.
A tutaj kilka fotek:
http://picasaweb.google.pl/104085320589 ... 7231342050
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#35
Dziś udało mi się dokończyć trasę wycieczki z barbapapa, ale przy pomocy pojazdu mechanicznego. Rower odebrany, teraz tylko rozplątać łańcuch i można dalej jeździć.
Świat zwolnił, bass drży wciągam dym, zamykam oczy ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości