Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Lubelski Festiwal Rowerowy - 5 września
#41
bez przesady Tomek i Olek wpisali się już w krajobraz tej imprezy podobnie jak globusowe górki :lol:
czy komuś dzieje się krzywda kiedy startują - nie. Więc w czym problem, a może dzięki takim osobom zawody przyciągają większą uwagę mediów / sponsorów oraz potencjalnych startujących co uważam za wielki pozytyw.

GZ ładnej jazdy Tomku

Pozdrawiam.
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#42
Dzięki Arek!
Wiem, że może być to nudne gdy wygrywa ten sam człowiek ale każdy region ma swoich faworytów, którzy przepalają się na wyścigach "koło domu" przed ważnymi imprazami.
Nie stać mnie na wyjazdy... Proponuje żeby znalazł się ktoś kto zacznie mnie objeżdzać a nie będę odstępował miejsca ;-) to nie takie trudne..
Odpowiedz
#43
OFF TOPIC!!!! Forma wcześniejszych moich postów w tym temacie miała charakter żartobliwy i nie miałem na celu obrażania kogokolwiek.Jeżeli ktokolwiek poczuł się urażony to szczerze PRZEPRASZAM
Miłość jest dla hipisów, nienawiść jest dla panków!!!
Odpowiedz
#44
Kali czym się przejmujesz!! Nikt tu nie ma zamiaru się obrażać :-P
Jedynie chciałem naświetlić problem z wyścigami i kolarstwem w naszym regionie. Z resztą szykują się zmiany o których niedługo będzie troche więcej wiadomo i niestety są to zmiany na gorsze...
Krytyka jest zawsze mile widziana, mnie przynajmniej motywuje :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#45
kto tak "ładnie" pozamiatał w tym temacie ?
była dyskusja i to nawet ostra, a teraz jak czytam to wszyscy poklepują się po pleckach, a po problemie który został poruszony i dalej istnieje na forum nie ma nawet śladu
uprawiacie tu perfidną cenzurę :!:
impreza się udała wszyscy są zadowoleni, ale prawdą jest że frekwencja nie była duża, a dyskusja która się tu rozegrała na pewno przyczyniła się do jej podniesienia

biorąc pod uwagę to haniebne działanie, administrator faszysta doskonale wprawiony w cenzurze zapewne usunie również i mój post, pytam się tylko dlaczego ?
Odpowiedz
#46
perceive napisał(a):Administrator założył słusznie nowy temat http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=2772

w takim razie zwracam mu honor, trochę za szybko podniosłem alarm, ten brak mnie poirytował :-)
niemniej ta dyskusja dotyczyła naszego lokalnego wyścigu, a nie wyścigów w ogóle, po co to mieszać ?

ps. za faszystę to nawet przeprosiny się należą :-D
Odpowiedz
#47
Już są zdjęcia z całego dnia : http://picasaweb.google.com/ardasardas/ ... 5Wrzesnia#
Miłość jest dla hipisów, nienawiść jest dla panków!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości