Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe okazje
#1
Temat zakładam aby wymieniać się w nim ciekawymi okazjami rowerowymi w Lublinie. Chodzi mi głównie o ciekawe promocje na sprzęt i ciuchy rowerowe itd.

tak więc zaczynam:

:!: 1. dzisiaj (17.06.2009) jest promocja w Go Sport że przy zakupie na minimum 50zł otrzymujemy bon na 50zł, haczyka nie zauważyłem (chyba że jest w jakimś tajnym regulaminie, ale myślę, że nie)

:!: 2. U Witeski dzisiaj zakupiłem okulary za 32zł z wymiennymi szkłami (ciemne, żółte, przezroczyste). Okulary to b-skin, jak za tą cenę wydają mi się bardzo ok, jeszcze nigdzie nie znalazłem tańszych z 3 parami szkieł (przynajmniej nie będzie tak żal jak się porysują i) ;-)
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#2
te okulary to netze? jak tak to napisz jakie mają wymiary między zawiaskami i wymiary szybek...
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#3
Wezmę je dzisiaj na przejażdżkę to sama zobaczysz ;-)
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości