Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklepy i serwisy 2013
#21
Darek dalej nie trybisz chłopie, albo ja się już pogubiłem chodzi o to aby cały temat z serwisami został podwieszony (ten Twój temat) a nie pojedyncze sklepy czy serwisy.

Chodzi o to aby nie szukać go między innymi wątkami w dziale " Sklepy i serwisy".

Zapewne aktualizacje tego tematu nie będą częste więc zakopie się głęboko pod innymi tematami w tym dziale a jego wyszukanie będzie uciążliwe.

Ludzie raczej dość często będą szukali informacji o serwisach i sklepach więc jego podpięcie będzie dobrym posunięciem, fakt to czy zostanie podwieszony to już kwestia administracji a Mindex stoi na jej czele. :mrgreen:

Chodzi mi o to aby ten fragment pogrubić będzie bardziej widoczny w pomiędzy lista sklepów
darist napisał(a):Bronowice, Dziesiąta, Wrotków
Odpowiedz
#22
BADEVIL napisał(a):dalej nie trybisz chłopie

Teraz trybię bo:
BADEVIL napisał(a):albo ja się już pogubiłem


Twoja prośba:
BADEVIL napisał(a):Mindex Dało by radę jakoś podwiesić ten temat

została zawarta bezpośrednio po bardzo długim cytacie na temat MS Bike :mrgreen:
I stąd całe nieporozumienie.
Z mojej strony nie ma problemu i jestem za tym bo bez odświeżania faktycznie zginie w gąszczu innych tematów i postów.
Oby tylko faktycznie był aktualizowany :mrgreen:


BADEVIL napisał(a):aby ten fragment pogrubić

Przegapiłem - poprawiłem :-P
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#23
Kuba napisał(a):Bardziej na wschód... i trochę na północ od Świdnika w Mełgwi widziałem sklep rowerowy
O TU ... Ale nie wiem czy funkcjonuje bo w tym sezonie jeszcze tam nie jechałem.

Ten sklep funkcjonuje i faktycznie są tam części do rowerów ceny bardzo niskie, jednak jest to sklep rolniczy i głownie taki asortyment tam jest. Markowych części raczej tam nie znajdziecie ale jakby komuś coś nawaliło w trasie to naprawdę za grosze kupi oponę, dętkę, łańcuch czy tez łożyska.
Odpowiedz
#24
Witam. Jestem studentem Politechniki. Oferuję samodzielny serwis rowerowy. Niestety nie mam lokalu ( jeszcze ), lecz posiadam zapał i umiejętności, a przede wszystkim wszystkie potrzebne narzędzia do naprawy i serwisu rowerów. Jeśli ktoś byłby zainteresowany lub ma pytania proszę o kontakt na forum lub tel. 508848864. Pozdrawiam Łukasz
Odpowiedz
#25
Zlikwidowany: Sklep rowerowy „Cyklo”, ul. Braci Wieniawskich 3, tel. 81 741 43 70, pon. – ptk.: 10 – 19, sob.: 10 – 15.

Zlikwidowany: Sklep rowerowy „Cyclo Sport”, ul. Olszewskiego 18, tel. 81 524 49 13, pon. – ptk: 9 – 17. :'(
Odpowiedz
#26
Dzięki qavtan
Usunąłem z pierwszego postu:
"Cyklo" Braci Wieniawskich
"Cyclo Sport" Olszewskiego
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#27
A skoro już aktualizujemy, to ...
Dopisz Darku "ROJAX" ul. Tomasza Zana 29, tel. (81) 448-00-80,
czynny: pon. - piąt. 10:00 - 18:00, sobota: 9:00-14:00.
Sklep wznowił działalność.
Odpowiedz
#28
Intisport na Bramowej już chyba nie ma. Czy ktoś może to potwierdzić? Wydaje mi się, że jak tam przechodziłam 1,5 tyg. temu to nie było.

Na Czechowie jest jeszcze Sklep Rowerowy Merida (ul. Związkowa 22, tel. 885272777, czynne pon-pt 10-19, sob. 10-15).

Co do serwisu Dobrych Rowerów na Jutrzenki to chyba warto zaznaczyć, że na terenie wioski dziecięcej działają sezonowo. Ostatnio widziałam tam tablicę informującą o serwisie, czyli już otworzyli, a jak byłam tam rok temu to mówili, że są tam do ok. września-października, w zależności od pogody itp.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#29
mraugorzata napisał(a):Intisport na Bramowej już chyba nie ma.
No całe szczęście już od dawna nie ma Smile

mraugorzata napisał(a):Na Czechowie jest jeszcze Sklep Rowerowy Merida (ul. Związkowa 22, tel. 885272777, czynne pon-pt 10-19, sob. 10-15).
Polecam, oprócz Meridy mają także Treka Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#30
Mają też firmowe ciuchy np. Crafta w dobrych cenach i rożne klamoty. Ogólnie spoko sklep. Da radę sprowadzić rożne rzeczy z firm nie dostępnych u nas od ręki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości