Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parada Rowerów 29.05.2011 g. 7.00
#1
Ktoś by się pisał z formułowiczów się wybiera na Paradę Rowerów?
Wiadomość pod linkiem: http://www.skandiamaraton.pl/index.php? ... Itemid=455
Ja chętnie pojadę, chyba, że będę padnięty po sobotnim maratonie. Mogę z osobami z Jakubowic, Dysa, Choin się umówić i na pl Litewski się wybrać.
Odpowiedz
#2
Szykuje się fajna megaustawka :mrgreen:
Pamiętajcie jednak o ważnym badaniu lekarskim, dopuszczającym do udziału w Paradzie.
Trochę szkoda, że organizator nie pomyślał o możliwości pisemnego oświadczenia uczestnika. Takie praktyki są stosowane na zawodach (chociażby dzisiejszych E.Leclerc Toro MTB Cup 2011).
W praktyce może się okazać, że połowa chętnych zostanie odesłana "z kwitkiem" :-P
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#3
hmm ja nie widzę w tym regulaminie, że uczestnik musi posiadać ubezpieczenie i badania tylko, że musi podpisać oświadczenie że takie ma :roll: trochę wygórowane mają wymagania ....

Cytat:5.Każdy uczestnik Parady musi na starcie podpisać stosowne oświadczenie o posiadaniu obowiązkowego ubezpieczenia NW i ważnego badania lekarskiego, dopuszczającego do udziału w Paradzie Rowerów.
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#4
a co myślisz, że będą sprawdzali? Napiszę do organizatorów i się dowiem Smile oczywiście poinformuje Smile
Odpowiedz
#5
Trochę za szybko napisałem... mea culpa... :-)
Różnica jest w tym, że w zawodach wystarczyło oświadczenie, że "stan zdrowia zezwala mi..." a w Paradzie oświadczenie, że posiadam zezwolenie od lekarza.
truskafka napisał(a):trochę wygórowane mają wymagania ....

I to na wspomnianym przykładzie miałem na myśli :-D

Jakub.P napisał(a):a co myślisz, że będą sprawdzali?

Podejrzewam, że każdy będzie musiał takie oświadczenie podpisać.
Jest to przecież forma zabezpieczenia dla organizatora.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#6
no raczej sprawdzać nie będą, skoro chcą oświadczenie, mam wrażenie, że wiedzą o tym, że to zaporowe wymagania, i na jeden wyjazd nikt ubezpieczenie nnw sobie raczej nie wykupi czy badań nie zrobi, dlatego zostawiają furtkę żeby impreza nie była bezludna Big Grin
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#7
jeżeli będzie tylko podpis oświadczenia, bez pokazywania świstka, to okej Smile Jeżeli o tym mówicie, sorry piszecie
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#8
Jakub.P napisał(a):jeżeli będzie tylko podpis oświadczenia, bez pokazywania świstka

Tak to oczywiście rozumiem - bez pokazywania świstka.
Ale oczywiście i o konsekwencje podpisania oświadczenia nie mając zaświadczenia od lekarza.
W zawodach MTB organizator też się zabezpieczył ale regulamin był bardziej liberalny :-D
A w tym przypadku szkoda byłoby ludzi zniechęcać.
No ale organizatora też pewnie trzeba zrozumieć.

Edycja:
Ale może nie martwy się na zapas.
Jurkowi dzisiaj pogoda zepsuła ustawkę do Nałęczowa więc za dwa tygodnie zabierze tych co nie załapią się z grupą Parady :lol:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#9
Wiadomo, że się organizator chce zabezpieczyć Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#10
darist napisał(a):Jurkowi dzisiaj pogoda zepsuła ustawkę do Nałęczowa więc za dwa tygodnie zabierze tych co nie załapią się z grupą Parady :lol:

ja to właśnie na to liczę, dziś po cichu miałam nadzieję, że ten wyjazd do skutku nie dojdzie :oops: :roll: bo smaka mam na taką jazdę jak zapowiadał, a za dwa tygodnie zapowiada mi się wolny weekend :mrgreen:
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości