Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I Rodzinny Rajd Rowerowy "Lublin z rodziną"
#11
hej,

organizatorzy Pikniku zwrócili się do nas z prośbą o pomoc w zabezpieczeniu przejazdu, a dokładnie potrzebują ok. 10 osób w kamizelkach, którzy przejadą nad Zalew.

Wiem, że zaraz zaczniecie pisać, że to nie nasza impreza itp., ale myślę że ta współpraca - może póki co nieformalna - może być dobrym początkiem dłuższej współpracy z NSZZ Solidarność i z Miastem.

Czy ktoś, kto nie wybiera się na Paradę może poświęcić chwilę czasu na pomoc w tym zabezpieczeniu???

Ja będę w kamizelce - także jeszcze 9 osób ;-)

CZEKAM na INFO!!!
orientuj...
Odpowiedz
#12
U mnie jak zwykle - nie wiem czy będę Undecided ale jeśli już będę mógł, to możecie na mnie liczyć w sprawie zabezpieczenia przejazdu ;-)
Odpowiedz
#13
Będę ale nie posiadam kamizelki.
Daniel
[Obrazek: u9062y2011v3.gif]
Odpowiedz
#14
matlublin1996 napisał(a):nie wiem czy będę Undecided
daj znać jak się dowiesz, że będziesz Smile

koperek118 napisał(a):Będę ale nie posiadam kamizelki.
Coś wykombinujemy. Bądźcie więc jakoś kwadrans przed 12 na Placu Litewskim..

A apropo kamizelek - czy ktoś mógłby pożyczyć na niedzielę? i np. dostarczyć mi jutro na Masę?
orientuj...
Odpowiedz
#15
Kamizelki dla osób które jadą na piknik i przy okazji będą chciały pomóc w zabezpieczeniu przejazdu są.
Filozofia zabezpieczenia polegać będzie na jechaniu w kamizelce z kolumną. Skrzyżowania i przejazd zabezpiecza Policja.

Zbiórka dla osób które chcą pomóc 11.45 na placu litewskim.
Odpowiedz
#16
No Iwo mi mówił dziś podczas Masy czy dam radę no ja dam radę i pomogę w zabezpieczeniu no a jak będzie padać to co robimy?
Odpowiedz
#17
W sumie jak czytałem prognozę pogody to będzie słonecznie z mało groźnymi chmurami.
Daniel
[Obrazek: u9062y2011v3.gif]
Odpowiedz
#18
Postaram się jechać jako zabezpieczający ;-)
Odpowiedz
#19
będę jako zabezpieczający...od razu poproszę o wypożyczenie kamizelki bo takowej nie posiadam

tylko około 13:30 będę musiał już się zmyć bo na próbę muszę gonić
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#20
Mam pytanie. Pomógłby mi ktoś na miejscu (placu litewskim) zamontować licznik rowerowy??
Daniel
[Obrazek: u9062y2011v3.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości