Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kocur
#11
Najsampierw myślałem, że to ostre koło. Ale po przyjrzeniu się.. zazdroszczę tych kilku przełożeń Wink
A gdzie tanio można dostać taką tylną piastę? Na tych stronach, co znalazłem w necie, to chyba jej nie kupiłeś? To byłaby połowa ceny roweru Wink
Tylko łańcuch daje wolność Smile
Odpowiedz
#12
Jest jeden gość na Alledrogo, który sprzedaje takie wynalazki. Nie wiem za ile ty widziałeś takie piasty, ale jest to zdecydowanie wydatek trzycyfrowy.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#13
Bardzo fajnie wyszedł. Ciekawy patent z tą piastą ,ale ciężka strasznie ona jest.
Widze ,że ładnie zawinąłeś owijkę z prawej strony śmiesznie wyszła taka krótka przez ten grip z biegami ,ale chyba nie wpływa to na wygodę ?
Odpowiedz
#14
mi się rower podoba z wyglądu. podoba mi się też nazwa (kocur). i nie mówię tego dlatego, że Grzesiek jest adminem Wink
Odpowiedz
#15
Jeśli chodzi o owijkę to rzeczywiście z prawej strony wygląda kiepsko, bo chwyt jest krótki, ale nie sprawia to dyskomfortu, kierowniczka dobrze się prowadzi Wink

Dziś doszedłem do wniosku, że trochę za twarda skrzynia biegów i przydałby się jakiś mniejszy blat, żeby w mieście wykorzystywać wszystkie biegi, bo w większości przypadków kończy się na trójce, a 5 to już zdecydowanie nie na zabudowany, przydaje się tylko powyżej 50km/h Big Grin Z drugiej strony nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, trzeba ostro dydłać Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#16
Piękny rower, szkoda że nikt takich taśmowo nie produkuje w podobnej cenie, znalazło by się pewnie wielu chętnych.
Coraz więcej jeżdżę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości