Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.07, g. 12 - Alleycat "Filmowy"
#1
Zwykły alleycat, tyle, że się nazywa "Filmowy", to nie żadne warsztaty z kręcenia filmów czy co. Po prostu motyw przewodni/fabularny to film. Tak jak był 'monument alleycat' tak jest 'film alleycat'.

Start: Pomnik Pomordowanych na Rurach
Potrzeba: coś do pisania i 5zł
Organizator: Agnieszka K.

EDIT ja oczywiście będę :]

EDIT czym jest alleycat: http://pl.wikipedia.org/wiki/Alleycat_%2...%9Bcigi%29

[ Dodano: 2011-07-13, 16:01 ]
Pojawiła się szprychówka!

[Obrazek: alleycatfilmowy17vii2011lublin.jpg]

[I wg nowego regulaminu te posty zostaną scalone? Czy ja sam powinienem wyedytować poprzednią wiadomość i dodać do poprzedniego postu informacje, którą niewielu zobaczy?]
Odpowiedz
#2
Dziękuję Agnieszce za bardzo ciekawego Alleya Big Grin Oczywiście znowu zostałem przerobiony i pozbawiony cennych punktów, które może nie dałyby mi zwycięstwa, ale drugie miejsce już pewnie tak Big Grin Mimo wszystko fajny Alley i udało się wskoczyć na podium, dzięki wszystkim za dobrą zabawę Smile

Gratulacje dla Agi W. za bardzo udany debiut i drugie miejsce i gratulacje dla zwycięzcy Bartka Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
Przyjechało słuszne rowerowe grono. Towarzysze z Warszawy, także nowi lublinianie z Anglii.

Kiedy zobaczyłem manifest, ma myśl była jasna i przejrzysta: „O *****!” Big Grin
Nie było nazw ulic, jedynie jedna prosto podana nazwa Domu Kultury, pozostałe były zawoalowane i konieczna była znajomość miasta od podszewki – rozszyfrowałem tylko część miejsc, oświecenie przyszło w trasie.
Bez użycia mapy opracowałem manifest i szybko ruszyłem. Po chwili jazdy dopadła mnie refleksja o jakie miejsca chodzi. Dwa jeszcze były niepewne, ale domysły kierowały mnie dobrze.
Trasę jak zwykle obrałem nieopatymalną.
Ale czułem się dumny z tego, że wiem gdzie co jest, pedałowałem. Na początku minął mnie Patryk, na Peowiaków spotkała się już cała plejada, o długość manifestu wyprzedziłem Śrubę, a zaraz za mną byli Anglicy. Tu zadanie polegało na dopasowaniu usłyszanej melodii z filmem. Requeim for a dream to łatwy podkład, ale poległem na AC/DC – Thunderstood, nie oglądałem Iron Mana. Dalej Saski, proste zadanie, Bajka też, co do Chatki Żaka pewien nie byłem, ale to studenckie kino, tu jednak złe dane spisałem. Pod kinem Kosmos tak samo spisałem nie to co trzeba. Dalej, szybko na Czechów, do Domu Kultury i hasło: „Masz paczkę” mój odzew: „Nie”, na co riposta: „No to wyp****”, hehe. Trzeba było na Czechów przywieźć paczkę z Domu Kultury LSM – gdzie ma siedzibę Kino Grażyna, ale żeby dostać paczkę, trzeba było rozpoznać aktorów ze zdjęć – tu poległem. Poza Audrey Hepburn nikogo nie rozpoznałem. Wziąłem paczkę i pognałem na Czechów, tam kolejne zadanie – sprawdzić seans w konkretnym kinie w centrum handlowym. Rower przypiąłem do śmietnika i biegiem na drugie piętro, w jedną stronę krzyczę 'Sala nr 4?', 'Po drugiej stronie, 'Super!'. Zapisałem i wyskakuję przed budynek, a tutaj miły ochroniarz: „Na przyszłość, proszę nie zbiegać po schodach, którymi się schodzi” - tak biegałem jak szalony i krzyczałem tylko 'uwaga' i 'dziękuję'. Koniec, wszystkie zadania teraz tylko meta, a przede mną Bartek, niedawno schorowany, ale nie miałem sił go dogonić, więc tylko w duchu myślałem „Ej, Ty z wstrząsem mózgu!”, liczyłem też, że pojechał na kolejny punkt, że nie jest tak szybki jak ja, hehe. Przeliczyłem się, był pierwszy na mecie.

Bardzo szybki Alleycat, lekko ponad godzinę i 10 minut. Dystans 24km, średnia 28km/h, prędkość maksymalna 54km/h. Na mecie głosy zadowolenia, gratulacje dla organizatorki, przeżywanie wyścigu – atmosfera bezcenna. Dziękuję :-)
Odpowiedz
#4
Cytat:Nie było nazw ulic, jedynie jedna prosto podana nazwa Domu Kultury, pozostałe były zawoalowane i konieczna była znajomość miasta od podszewki
Tak, to był alley dla rodowitych Lublinian - z krwi i kości Big Grin

qavtan napisał(a):AC/DC – Thunderstood
Thunderstruck Smile Kawałek świetny, ale też bym poległ, bo też nie oglądałem Smile

qavtan napisał(a):Dalej Saski, proste zadanie
Tak proste, że aż nikt oprócz mnie nie zrobił go dobrze Tongue No ale i przez błąd orga oczywiście ja musiałem dostać po tyłku Wink

qavtan napisał(a):Kino Grażyna, ale żeby dostać paczkę, trzeba było rozpoznać aktorów ze zdjęć
Nom, to była masakra, ja rozpoznałem tylko Jamesa Deana Big Grin To chyba zadecydowało o zwycięstwie Bartka, który znał całą czwórkę Smile

Mógłbym pisać i pisać o tym Alleyu, bo rzeczywiście mnóstwo wrażeń i świetna zabawa, ale poprzestanę tylko na swoim pierwszym poście i komentarzach do tego co napisał Kaftan. Najlepsza i tak jest podjarka na mecie i dyskusje między uczestnikami Smile Jest klimat Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek

Kaftan, nie gwiazdkuj, regulamin ;P
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
Trasa warta drugie miejsce: http://www.bikemap.net/route/1120105 :-P

Błąd z punktem na LSM, nie doczytaliśmy i pojechaliśmy na niego za wcześnie. Poza tym chyba trasa ok?
Odpowiedz
#6
Nawet infrastrukturę rowerową wykorzystaliście Macieju, no no no Smile
Dlaczego jechaliście ul. Grażyny? I ten objazd osiedla?

Spoko loko.
Odpowiedz
#7
qavtan napisał(a):Nawet infrastrukturę rowerową wykorzystaliście Macieju, no no no Smile
Zdecydowałem, że z 1 Maja na Nadbystrzycką będzie najprościej ścieżką i możliwe że najszybciej. Żadnych świateł/przejść/skrzyżowań tylko jedziesz ile fabryka dała.

qavtan napisał(a):Dlaczego jechaliście ul. Grażyny? I ten objazd osiedla?
Taki super kurierski skrót. :mrgreen:
Później się poprawiłem i jechaliśmy już Rymwida.
Odpowiedz
#8
Hurraaa!!! chyba pierwszy raz mam trasę ciut krótszą od trasy Maykela (przynajmniej wg GPS) :mrgreen:
KLIK

Dla mnie to był jeden z lepszych alley'ów w jakich startowałem Smile
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#9
Manifest:

[Obrazek: 20110717alleycatmanifes.th.jpg]
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#10
Klasyfikacja (ustalona wg. liczby punktów):

1. Bartek, nr 123, 12,5pkt, 13:20
2. Agnieszka W., nr 13, 11pkt, 13:56
3. Qavtan, nr 8.3, 9,5pkt, 13:22
3. Kermit0z, nr 666, 9,5pkt, 13:36
3. Bart, nr 665, 9,5pkt, 13:56
6. maYkel, nr 46, 9pkt, 13:56
7. Patryk, nr 100, 7pkt, 13:30
8. Przamak, nr 525, 6,5pkt, 13:58
9. J&J, nr 8, 2pkt, 13:46
10. Olo, nr 21, 7pkt (-25pkt karnych za spóźnienie), 14:05
10. Śruba, nr 7, 7pkt (-25pkt karnych za spóźnienie), 14:05
12. Rafał M., nr 11 (nie dotarł na metę)
12. Szczepan, nr 65(nie dotarł na metę)


Manifest .
Zadania do wykonania podczas wyścigu .
Aktorzy do rozpoznania na jednym z punktów.
Zadanie z ul. Peowiaków.

EDIT
Trasa Michała i Olka.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości