Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szczawnica i okolice
#1
Jak wspominałem jakiś czas temu wybierałem się na jazdę po górach. No i się wybrałem. Stacjonując w Szczawnicy przejechałem kilka ciekawych moim zdaniem tras:

Dzień pierwszy] - rozruch
Dzień drugi - trochę dalej
Dzień trzeci
Dzień czwarty
Ponieważ trochę te wyjazdy dały mi w kość, postanowiłem zrobić przerywnik na piesze zwiedzanie gór:
Dzień piąty
Pogoda się psuła, więc kolejny dzień to było zwiedzanie bardziej odległych miejsc autem.
Przed wyjazdem jeszcze zdążyłem zrobić sobie krótki wyjazd rowerowy i wypad pieszy po okolicy.
Generalnie ciekawe doświadczenie dla kogoś, kto pierwszy raz jeździł rowerem po górach.
Wnioski:
1. Jakikolwiek trening na miejscu nic nie da - góry brutalnie weryfikują wszystko.
2. Ile by się nie zabrało płynów ze sobą to i tak będzie za mało - szczęście, że są strumyki Big Grin
3. Frajda z wjazdu na jakikolwiek szczyt niesamowita - bez względu na wymienione wyżej punkty nie jest to niemożliwe. Polecam Wink
Fotogaleria z całości
Wiem, sporo tego, ale co tam, jak ktoś nie chce to nie musi Wink
Pozdrawiam
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#2
Faktycznie sporo ale jak na pięć dni to dawka piorunująca. Nawet ze wspomaganiem samochodu. Słońce nie zachodziło czy jak... :mrgreen:
Beskid Sądecki... Pieniny... Gorce... itd...
Zabrakło mi tylko "wody zdrojowej" z Łącka :-P
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#3
Po prostu cudne klimaty :-D . Byliśmy kiedyś z synem rowerami w Szczawnicy, ale tylko jeden dzień i bardzie po płaskich jeździlismy.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Fajna wycieczka.
Daniel
[Obrazek: u9062y2011v3.gif]
Odpowiedz
#5
No to się powtórzę , pozazdrościć.
Byłem też w lipcu (początek) 4 dni z dziewczynami , bez rowerów w Szczawnicy i obiecałem sobie wrócić tam jeszcze z rowerem- TY Mariusz ostatecznie mnie do tego przekonałeś,wykorzystam na pewno "ślady", które zostawiłeś.
Odpowiedz
#6
Zacny rower :-)
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#7
a gdzie ta wcześniejsza skrócona galeria się podziała te 600 fot to delikatna przesada :d?
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#8
Panocku, nowy rower macie.. 8-)
Odpowiedz
#9
marcin0604 napisał(a):Panocku, nowy rower macie..
Oj, starych dwóch się pozbyłem, a jeździć na czymś trzeba Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości