Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04.03.2012, godz. 10.30, lkj, Bychawa
#11
Jurek S napisał(a):Asfalcik. :-D. Do Zemborzyc ścieżką wzdłuż zalewu. No niestety Michale jeszcze nie tym razem. Ostatnio w terenie urwałem łańcuch i mam łączony w dwóch miejscach. Mariusz to będzie prawdziwie bez napinki.
Szyte na mnie po 4ch miesiącach zastoju :-P Jadę!!
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#12
mariox napisał(a):Jak nie planujecie jakiejś napinki, to nieśmiało zgłaszam się na jutrzejszą wycieczkę Wink. Dziś padłem po zrobieniu 33 km po miesiącu przerwy :/

u, to ja od października nie jeżdżę... mam nadzieje, że wstydu nie będzie Wink do zob
Grzegorz
Odpowiedz
#13
Jadę :-)
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#14
A ja zaapeluję o dużo zdjęć , patrząc się teraz za okno to dzisiejsza ustawka będzie taka prawie wiosenna inauguracja sezonu 2012 , czuję że niedługo i ja wyprowadzę swojego rumaka a to będzie oznaczało że wiosna już jest ;-) .
Pozdrawiam Piotrek
Odpowiedz
#15
Masz jak w banku fotki będę robił jak da radę to i filmiki :-)
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#16
Ale dziś urwałem Sad Dzięki za jazdę i sorry za opóźnianie bardzo rekreacyjnej ustawki.

TRACK
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#17
dzięki za jazdę, pewnie jutro będzie ciężko wstać, ale warto było, thx
Grzegorz
Odpowiedz
#18
Gdzie jest Bart :?:
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#19
Również dziękuję za wczesnowioseną, słoneczną wyprawęSmile
Odpowiedz
#20
Ja również dziękuję. Było fajnie i wreszcie ruszyłem się od komputera. TLEN TLEN TLEN :mrgreen: !!
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości