Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20-22.04 Roztocze Wiosną 2012
#31
hejka, ja mogę i w piątek po południu i w sobotę z Arkiem. O której mniej więcej w piątek po południu? I czy przyjazd na samo zakwaterowanie i takie tam czy jeszcze jakaś krótka trasa na rozgrzanie?
W zależności od tego ja nocleg to albo z pt/sb i z sb/nd albo tylko sb/nd.
ew mógłbym wziąć swój samochód ale nie mam nic na rowery, samochód też nie jest ogromny volvo s40, samemu trochę kicha jechać ale jakby ktoś się znalazł to może dwa rowery by weszły, ew może pożyczyć czy coś taki bagażnik na tył na klapę?
Odpowiedz
#32
Są 2 miejsca w transporcie na wieczór 18 piątek - bus "kulowców" info na PW.

Z grupy noclegowej wszyscy automatycznie zostali zgłoszeni do rajdu - grochówka o 17 w sobote, kiełbaska i akcesoria na oknisko, znaczek rajdowy. Jeżeli ktoś nie chce to najlepiej PW do Michała Brodowskiego, bo jutro do wczesnego popołudnia trzeba zgłosić "do kucharek" liczbę amatorów rajdowego jedzenia.
Proponuję spotkanie o 6 pod Zamkiem w piątek rano , wyjazd po spakowaniu rowerów o ~~ 6:30, dojazd na miejsce około 8:30, jazda od 9/9:30.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#33
szymek_sq napisał(a):Proponuję spotkanie o 6 pod Zamkiem w piątek rano , wyjazd po spakowaniu rowerów o ~~ 6:30
Confusedhock: po co tak wcześnie? spieszy się nam gdzieś? nie można o bardziej ludzkiej godzinie wyjechać?
Odpowiedz
#34
Czy wiemy, o której startują inne grupy rowerowe? Z Górecka oczywiście.
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#35
W piątek jeździmy sami. Wieczorem robimy ognicho na którym będzie przewodnik drugiej grupy rowerowej to pogadamy. Start w sobotę i niedzielę będzie raczej o 9:00
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#36
Ok po uwzględnieniu próśb start o 7 pod cerfurem na kalinie :d, oj tam tkt dasz rade przecież z nami Big Grin
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#37
TKT szymeQ jest jak by to powiedzieć niezatarty jeszcze więc będziesz miał okazję go przeczołgać jutro :mrgreen:
Odpowiedz
#38
No niezatarty jeszcze dzisiaj przez dłuższy czas niestety :/ 3 h kimki i na przyjęciu chyba wymięknę dość szybko pewnie :f
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#39
Dzięki za jazdę było na prawdę fajnie Smile
Traski: dzień pierwszy, drugi i trzeci.

Obiecany przepis na ciastka Smile
Odpowiedz
#40
Zgłaszam się również po powrocie. Było czadowo, wróciłem strasznie sponiewierany, ale zadowolony ;-). Super trasy, super wieczorki, super towarzystwo. Dzięki wszystkim za wspólne kręcenie i integrację.
Trasy+fotki:
Sobota
Niedziela
Do następnego Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości