Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grand Prix Puław w kolarstwie MTB 2012
#11
Da się to przejechać na przełaju ale trasa raczej sprzyja rowerom mtb. Z dopuszczeniem do startu nie będzie problemu.
Odpowiedz
#12
a co potrzeba przy zapisach?? jakaś opłata startowa ??
Odpowiedz
#13
Nie ma opłaty. Wyścig charakteryzuje się bardzo rodzinną atmosferą (tzn przed i po wyścigu, bo na samym wyścigu nie ma litości, nikt forów nie daje. Poza tym niby tylko godzinka, ale jesteś styrany jak koń po westernie). Brak opłaty startowej, brak dokładnego oznakowania trasy, brak bufetów, za to cała kupa śmiechu i pozytywnej atmosfery, jakieś pucharki dla najlepszych a na koniec roku nawet jakieś nagrody rzeczowe. Jak to mawia grzegorz_ "dobrzy ludzie organizują ten wyścig" Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#14
rajanik napisał(a):Jak wygląda pomiar czasu. Czipy?
Czipy zniszczyły by całkowicie klimat tej imprezy.

Bibułki na drzewach, sędziowie na trasie siedzący na fotelach wędkarskich i oganiający się od komarów, sędzia na mecie krzyczący ile masz jeszcze okrążeń do końca, lista obecności na starcie, miłe panie w biurze zawodów i dyskusje czy dziś będą jakieś podbiegi na trasie...To wszystko powoduje że, kto raz na GPX w Puławach zagości, ten będzie chciał tam wracać.
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#15
A trasa będzie może kierowana po tym lesie przy stadionie? Tamten las jest w dechę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#16
Taki Iwo, trasa zawsze jest po tamtym lesie ;-)
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#17
A może któryś z adminów wydzielić z tego wątek na bieżący rok kalendarzowy a nie odgrzewamy stary temat, który sam w sobie w tytule jest mylący Idea :?:
Odpowiedz
#18
Ja nie mogę.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#19
KermitOZ napisał(a):Ja nie mogę.

Trochę taka mało precyzyjna informacja, nie możesz bo :?:
Odpowiedz
#20
Bo mi się nie chce. A sposób zgłaszania tego typu uwag jest ujęty w regulaminie.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości