Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28.04 Rajd pamięci żołnierzy Zgrupowania "Zapory"
#11
Rajd pamięci
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
Jurku, na tym plakacie brakuje miejsca zbiórki (sądzę, że jest ono koło gimnazjum, ale może nie każdy wie).
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#13
Rado napisał(a):Jurku, na tym plakacie brakuje miejsca zbiórki (sądzę, że jest ono koło gimnazjum, ale może nie każdy wie).

Wiem :-) Kolega ma poprawić. Nie pisz, że sądzisz bo na samym początku jest wyraźnie napisane :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
http://www.youtube.com/watch?v=fgszHqsn ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=JYlnukYO ... re=related
-po katowaniu co niektórych zajawkami, nie wypada mi nie pojechać, choć inne plany były...
Odpowiedz
#15
Rośnie grupa chętnych do udziału w Rajdzie. W tej chwili (przynajmniej zgłoszonych) jest ok 50 osób. Trzeba będzie więc podzielić na 4 grupy. Oprócz tych, którzy zgłosili się do pomocy proszę o jeszcze :-D Będzie potrzeba nie tylko do prowadzenia grup, ale zabezpieczania czy kierowania przejazdem w trudnych miejscach, a kilka takich będziemy mieli. I prośba druga: osoby pomagające proszę o przyjazd na miejsce zbiórki przynajmniej na 9.15.
No i w ogóle zapraszam jeszcze niezdecydowanych.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#16
Mam dzień wolny i chętnie bym przyjechała, ale zależy to głównie od stanu mojego sprzętu. Jak bez problemu wyreguluję jutro rano to biorę żółtą kamizelkę i pomogę jak umiem. Choć nie wiem jak to będzie z moją kondycją hehe :-P
Odpowiedz
#17
Dasz radę. :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#18
Wstępnie wyszykowałam rower. ;-) Jeśli Jurku mówisz, że dam to się chyba skuszę. Będzie grupa rekreacyjna? :-D
Odpowiedz
#19
padzia napisał(a):Będzie grupa rekreacyjna? :-D
Cała wycieczka będzie bardzo rekreacyjna, Jurek wszystko opisał w pierwszym poście Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
#20
Nie można przegapić takiej okazji jadę i ja :-D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości