Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.05 - Skandia w Lublinie
#21
gello1, Ja może pojadę :-P :-P
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#22
Oj już w sumie nie wiem czy dam radę. Pewnie dam, tylk nie wiem czy chce mi sie po mieście jeżdzic i płacic za to 60 złotych.Za tę kaskę mam fajny, mocny trening z wykwintnym obiadkiem...
Odpowiedz
#23
a ja nie bo nie ma sensu jak marcin0604, napisał bulić 60zł za taką lipna, nudną, durną, dziadowską itd, itp .................................. trasę :mrgreen:
Odpowiedz
#24
Za 60zl to 5 detek bede miec :-D:-D:-D:-D:-D
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#25
To już za taką kasę lepiej opłacić sobie start w Nowinach i tam się zmęczyć Tongue.
A dzień wcześniej dla rozgrzewki można wystartować sobie w Puławach Smile
Odpowiedz
#26
marcin0604 napisał(a):toż to jakies potworne dziadostwo...
Bo Kalinie i po Tatarach powinni może jeszcze puścic. Albo przez deptak zaraz po mszy :mrgreen:
no no no od Kaliny to prosze się odfasolić ;-) żart taki he he
Odpowiedz
#27
Ja bym sobie może śmignął rekreacyjnie o ile wyrobię się dotrzeć z kolokwium które mam o 10 :-P
Odpowiedz
#28
marcin0604 napisał(a):toż to jakies potworne dziadostwo...
Bo Kalinie i po Tatarach powinni może jeszcze puścic. Albo przez deptak zaraz po mszy :mrgreen:
Na Kalinie jest fajny wąwóz, przynajmniej byłoby parę podjazdów i zjazdów ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#29
Na Jurkowej ustawce była podobna trasa i nie trzeba było płacić 60zł za wstęp :lol:
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#30
marcin0604 napisał(a):Za tę kaskę mam fajny, mocny trening z wykwintnym obiadkiem...
I pewnie jeszcze za te 60 zł sam sobie zorganizujesz profesjonalny pomiar czasu i 300 osób z którymi możesz się ścigać w tym samym czasie? :-P Chyba jest jakaś różnica między wyścigiem a treningiem?

Nie chcę bronić skandii, bo mi się trasa też średnio podoba, ale tak marudzicie jakby ktoś was zmuszał do jazdy w tym maratonie. :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości