Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.04.2012, godz. 17.30, LKJ
#11
Rado napisał(a):Do domu zajechałem na punkt 21.00.
Punkt 21.00 mijaliśmy z Jurkiem Dworzec PKP :mrgreen:
Scenariusz tak jak przed tygodniem. Przyjechał Facet na Authorze z sakwami i powiedział: "Nazywam się Jurek S i przejmuję tę ustawkę".
Czyli zamiast do Niedrzwicy przejechaliśmy szlakiem, którym Jurek ma zamiar przegonić w sobotę dzieciaki... no to dziateczki drogie, niezła bedzie wyprawa, weźcie sporo jedzenia na drogę ;-)
Wyjechało nas sześciu, a wróciło siedmiu, nowy Kolega Artur pewnie się wkrótce zarejestruje.
Trasa wycieczki wyglądała tak klikamy (+ 3 fotki).
Dzięki Wszystkim za przybycie i do następnego.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#12
Dzięki za wspólne kręcenie ;-)
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#13
Ja również dziekuje za energetyczną przejażdzkę :-D Mariusz napisał juz wszystko, dodam tylko, że o ile trasę przejąłem to Mariusz prowadzenia nie oddał Confusedhock:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
I ja dziękuję i sorry za systematyczne opóźnianie grupy!! Jak zajechałem na Lukoila to się okazało że na przodzie miałem 2,7 Bara a na Tyle 1,8 Bara Cry Już wiem dlaczego umierałem pod najmniejszy podjazd.
Odpowiedz
#15
Nie pisałem wcześniej ponieważ nie wiedziałem czy zdążę.
No i nie zdążyłem Smile

Przez pierwsze 30 min nawet myślałem że może was dogonię (wystarczyło wybrać się 5 minut wcześniej).
http://www.endomondo.com/workouts/npIH5yckYzc

Może następnym razem.
Łukasz
Odpowiedz
#16
Przyjemnie się jechało. Dzięki.
Odpowiedz
#17
dobrze, że nie zdążyłem i z Wami nie pojechałem. bym się tylko zatarł na dahonie, w mokasynach i dżinsach, z ciężką torbą na ramieniu Smile gdzie foty?
Odpowiedz
#18
Chłonęliśmy obrazy oczami :-D . Zachód słońca był przecudny, żaden aparat tego nie odda. Mariox jakieś trzy fotki wrzucił, może jeszcze Rado coś ma.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości