Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coś na stłuczenia
#21
truskafka napisał(a):(chirurg kroi miękkie np brzuch, nie zajmuje się kośćmi, stawami, narządem ruchu ogólnie)
W moim przypadku (a właściwie przypadkach) chodziłem do chirurga - tam kieruje na Topolowej lekarz rodzinny. Żaden z wymienionych przeze mnie mnie nie kroił, tylko pierwsze co zrobił to dawał skierowanie na RTG. Jak byłem kiedyś na urazówce na Jaczewskiego to tez zajmował się mną chirurg.
Jeśli Szymek pójdzie na Topolową (a pewnie tam pójdzie, bo chyba tam ma też lekarza rodzinnego) to ten go pewnie też wyśle do chirurga, a tamten na RTG.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#22
Oj Szymonku, ciśnij lepiej do dochtora.
Odpowiedz
#23
Ja Wam tylko mówię gdzie iść, żeby nie poprawiać, to że Cię nie kroił to nie ma znaczenia, może całe szczęście Tongue Chirurg to nie lekarz od złamań, zwichnięć, skręceń, stłuczeń. Nie mówię, że się na tym w ogóle nie zna, ale są od niego bardziej wyspecjalizowani ...a nadgarstek zasługuje na fachowca

ps. a na urazówce w PSK4 było tak, że co ortopedyczne to ortopedzie , co chirurgiczne to chirurgowi itd, może badał Cię lekarza ze spec med. ratunkowa
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#24
na Topolowej też ma ortopedę jakby coSmile
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości