Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poranna szosa
#11
Tak, wtorek Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#12
KermitOZ napisał(a):Tak, wtorek Smile
Cool. Może i ja zwlokę się z wyra Smile
Odpowiedz
#13
mi też pasuje wtorek rano Smile ale pytanie jeszcze, jakie tempo i ile czasu??Smile bo dzis zaplanowany długi tr biegowy i żebym dał rade Smile
Odpowiedz
#14
marcintri napisał(a):mi też pasuje wtorek rano Smile ale pytanie jeszcze, jakie tempo i ile czasu??Smile bo dzis zaplanowany długi tr biegowy i żebym dał rade Smile

Zaproponuj coś - wszak kreujesz ten wyjazd tak samo jak i my Smile
Skoro będziemy wiedzieli czego chcesz, możemy znaleźć jakiś kompromis Smile
Odpowiedz
#15
chętnie popedałował bym ok 2h, w jakims rozsadnym tempie tj srednia ok 28-30km/h? nie umawiałem sie z forum jeszcze z nikim i nie wiem jakie tempo jest wyjazdów itd Smile to bedzie moj pierwszy raz Smile
Odpowiedz
#16
marcintri napisał(a):chętnie popedałował bym ok 2h, w jakims rozsadnym tempie tj srednia ok 28-30km/h? nie umawiałem sie z forum jeszcze z nikim i nie wiem jakie tempo jest wyjazdów itd Smile to bedzie moj pierwszy raz Smile

7:15, 2h -ok
Z tego co pisal Kermit srednia moze byc kilka km nizsza - wyjdzie w praniu Smile
Odpowiedz
#17
w grupie łatwiej sie ponoć jeździ wiec dam rade Smile bede przy luk-oilu
Odpowiedz
#18
marcintri napisał(a):w grupie łatwiej sie ponoć jeździ wiec dam rade Smile bede przy luk-oilu

Do zobaSmile
Odpowiedz
#19
zapowiada się coś na pon lub wt?? chętnie przejadę sie tak jak ostatnio ok 60 km w 2h.
Odpowiedz
#20
Jutro się pewnie zapowiada, ale dużo lżej, a we wtorek też lżej niż ostatnio, bo koniec sezonu i trzeba jeździć lżej. Będzie info co do wtorku Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości