Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GP MTB Puławy [22 sierpnia]
#1
W sobotę ciśniemy do Puław na grandpriksa, jest jeszcze miejsce dla zawodnika i roweru.
Odpowiedz
#2
Cześć,
szukam, szukam i jakoś nie mogę znaleźć informacji o szczegółach tej imprezy. Na stronie organizatora wszystko tajne Undecided
Dystanse, trasy...
Do Puław rzut beretem, można byłoby się wybrać całą rodziną, ale jechać w ciemno?
Podrzućcie proszę jakieś info.
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz
#3
Sprawa wygląda tak, że organizuje to puławski TKKF. Impreza bardzo kameralna, ze świetną atmosferą. Wszyscy się znają, są niezłe jaja. Generalnie przyjeżdżają tam mocni zawodnicy, bo trzepaki raczej się na tę imprezę nie wybierają. Wyścig wygląda tak, że jedzie się kilka pętli, a na końcu i tak wygrywa Tomek Bala (jeśli jest) Big Grin

Organizatorzy są bardzo w porządku. Zawsze jakieś dyplomy są dla czołówki, na koniec sezonu pucharki i nawet nagrody rzeczowe, a wszystko bez wpisowego. Jak to mój kumpel mawia: "dobrzy ludzie to organizują" Big Grin

Trasa zawsze jest w lasku puławskim, raz runda w lewo, raz w prawo, zawsze trochę inna, ale generalnie po dwóch startach trasę zna się bardzo dobrze. Co nie zmienia faktu, że można zabłądzić, bo oznaczenia są fatalne np zielona bibułka na drzewie Big Grin (ale na każdym poważniejszym zakręcie są stójkowi, którzy pokazują gdzie jechać).

XC w Puławach na wiosnę 2008 to był mój pierwszy wyścig w życiu, razem chyba 3-4 starty tam zaliczyłem. Zacząłem się trochę zastanawiać nad startem w tę sobotę, bo jednak będę w domu, ale chyba jeszcze jestem za cienki.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
Dzięki za info.
Jednak żona zaplanowała mi weekend inaczej i z wyjazdu nici Undecided
A tak jeszcze z ciekawości: jakie są dystanse do pokonania?
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz
#5
6-10 rund po 2-3km. Kilkanaście km wychodzi Smile

Link do dyskusji na puławskim forum Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#6
Jak ja strtowałem to było 4 lata temu to wygyrwałem w swojej kategoriBig Grin wiec nie bylo zle ale widze ze poziom skoczy
Odpowiedz
#7
W kategorii, w której ty startowałeś 4 lata temu jeżdżą same trzepaki, więc to żaden powód do chwały Tongue
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#8
Kolejny sukces zawodników RL. Paweł93 wygrał swoją kategorie totalnie deklasując rywali. Przeciwnikom nie pomogło nawet skracanie trasy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości