Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LUBLIN Z RODZINĄ- ROWEREM BEZPIECZNIE DO CELU, 19.05.2013,
#21
Jurek S napisał(a):Przy rondzie NSZ jakaś kobieta (kierowca) chciała rozjechać policjanta i nawet trąbiła na niego. Raczej trudno pomylić klakson z pedałem hamulca.
Po poprzedniej niedzieli raczej nic mnie juz nie zdziwi :-( Dobrze, ze mieliscie obstawe Policji, bo mogloby znowu sie zle zakonczyc.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#22
Dzięki za wspólne kręcenieSmile urwałem się trochę wcześniej bo rodzina czekała z obiadem :-) Do następnego!
Odpowiedz
#23
Świetna pogoda, piękne dziewczyny i fajne...rowery:-)

[Obrazek: p0099.jpg]
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#24
W panoramie lubelskiej pokazali plecy marioxa z logiem RL :mrgreen: i Jurka. Reklama była.
A nad zalewem już formowała się grupa poszukiwawcza za Jurkiem.
Odpowiedz
#25
piotrekgp napisał(a):W panoramie lubelskiej pokazali plecy marioxa z logiem RL :mrgreen: i Jurka. Reklama była.
A nad zalewem już formowała się grupa poszukiwawcza za Jurkiem.

Przegapiłem, ale oni chyba z 1 dniowym przesunięciem zamieszczają emisje panoramy
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#26
Na moich oczach rozgrywała się scena próby "staranowania" policyjnego motocykla.
Jednak ten klakson aby policjant zjechał był hitem :-D
Tylko co dalej?
Chciała wjechać w potężną kolumnę rowerzystów???
Dzięki wszystkim za współpracę i spotkanie.
Pogoda piękna więc później pozbieralem jeszcze trochę kurzu z polnych dróg :mrgreen:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#27
Jurek S napisał(a):
piotrekgp napisał(a):W panoramie lubelskiej pokazali plecy marioxa z logiem RL :mrgreen: i Jurka. Reklama była.
A nad zalewem już formowała się grupa poszukiwawcza za Jurkiem.

Przegapiłem, ale oni chyba z 1 dniowym przesunięciem zamieszczają emisje panoramy


Jurku nic straconego - OBEJRZYJ
Tylko wcześniej zjedz dużo czosnku na obniżenie ciśnienia... skoczy gdy usłyszysz w zapowiedzi, że wzięło udział kilkadziesiąt osób.
Początek relacji: 00:14:40
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#28
Niestety TUTAJ nas nie lubią. Zdjęcia robione tak aby nas nie pokazać :-(
Odpowiedz
#29
A tutaj "ulubione radio" i wywiad z Jurkiem. Pani szuka sensacji.

http://moje.radio.lublin.pl/rodzinnie-b ... zycki.html
Odpowiedz
#30
darist napisał(a):(...)
Tylko wcześniej zjedz dużo czosnku na obniżenie ciśnienia... skoczy gdy usłyszysz w zapowiedzi, że wzięło udział kilkadziesiąt osób.
Początek relacji: 00:14:40

No tak, te kilkadziesiąt osób pięknie współgrało ;-) z przekazem obrazu na którym widać tłum rowerzystów. Ale promocja Stowarzyszenia była bo zostaliśmy wymienieni wśród organizatorów.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości