Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie 23.06.2013, g. 10.00, Pętla Kunickiego, ODWOŁANY
#11
Judaas napisał(a):Teraz piszesz..... Ja tu stoję czekam
Jesteś mi winien ustawke ;p
Ciekawe, że wbiłeś na ustawkę pół godziny przed czasem :-P
OK, będę miał na uwadze zaległości, mam nadzieję, że kiedyś nadrobię ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#12
No nie jestem dopiero przed lidlem przy nadbystrzyckiej
Przestało padać jedziesz? Mój tel 606 422661
Odpowiedz
#13
Popatrzyłem na ICM - ma padać cały dzień. Odwołałem, więc nie będę w kółko wydziwiał Smile
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#14
Na pętli byłem, ale marioxa nie było. Ta ustawka od początku była jednym wielkim nieporozumieniem
Pozdrawiam
Odpowiedz
#15
No cóż, siła wyższa. Ja jednak nie żałuję. Przejechałem się, trochę mnie przepłukało ale nad zalewem spotkałem kosmitów i jest git :-)
Odpowiedz
#16
aqu napisał(a):Ta ustawka od początku była jednym wielkim nieporozumieniem
Nie wiem, co masz na myśli, ale po prostu w momencie bliskim ustawki u mnie chlusnął taki deszcz, że jazda w takich warunkach nie należałby do przyjemności.
Ustawkę prawdopodobnie pociągnę w najbliższą sobotę (Judaas, jak widzisz dotrzymuję obietnic i oddaję długi :-)). Tym razem jednak planuję to zrobić bez pośpiechu i najprawdopodobniej z ogniskiem w Piotrkówku. Ci, co bywali, wiedzą, że kiełbasa i ziemniaki z tego ogniska popijane wodą z pobliskich źródełek smakują bardzo dobrze ;-).
Przy okazji, byłoby dobrze sprawdzić stan pewnego starego, spróchniałego trzepaka. Dla osób nowych i nie mających orientacji w temacie, małe wyjaśnienie:
KLIKEN ;-)
Poza tym ustawka byłaby fajnym wstępem przed niedzielnym ŚR w Lubartowie. Też coś wrzucę na ten temat.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#17
Qrcze a ja po południu mam spęd. Sad No nic czekam na szczegóły ustawki.
Odpowiedz
#18
El captain
- dopiero odblokowałem komp-a i miałem ochotę przeczytać relację, a raczej słynne opowieści jak dzielne "radio M" nie bało się deszczu i nie nawaliło, i pojechało , i może nawet z moją teściową gadało, - a tu dwie edyszens.
Więc "uszal" podwójny. Niestety nie dostaniesz tej "pochwałki" , bo jadę w sobotę zobaczyć Śnieżkę.-Żal.
Co do trzepaka -to go nie ma , bo spalony.
Została magia miejsca-kapitanie nie zawiedź!!!, tylko nie ryzykuj później ze zdjęciami(kliko-pstryk) :mrgreen: , bo Cię zdegradują .
Odpowiedz
#19
No i jakieś fatum... wrobili mnie w inwentaryzację w sobotę Undecided
Ale jeszcze się zorganizuje ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości