Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KFIAT piątek 05.07.2013 18:00 LKJ
#11
Ja już w domu. Ustawka się odbyła. Były 2 osoby. Niestety żadnej pani, a szkoda tak wiosennie się ubrałem :-P . W każdym razie z moim tempem 17km/h (z górki 25) kolega w połowie drogi zrezygnował i pojechał sobie w swoją stronę. Można powiedzieć że przez mordercze tempo pogubiłem ludzi :-) Trasę pokonałem w 100% zgodnie z planem asfalt/szuter/piasek. Było po prostu sucho. Chyba warto wrzucać takie ustawki. Jak będę miał wolne w środę to może założę. Kto wie może to nawet będzie kobiety na rowery nocą :-D . Atmosfera przez całą drogę była bardzo pogodna, ożywiona. Generalnie było fajnie. Kolega wspomniał o Jurkowej rekreacji. Wygoglowałem to pojęcie, znalazłem ciekawy film :lol: Przypomniała mi się ,,pełna rekreacja"
Odpowiedz
#12
Mateuszu nie ustawaj. :-D
Kiedyś zrobiłem Nocne BUM i była nawet spora frekwencja.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#13
mateush2007 napisał(a):Jak będę miał wolne w środę to może założę. Kto wie może to nawet będzie kobiety na rowery nocą :-D .

Ja jestem pierwszą chętną :!: :-D
Odpowiedz
#14
Dzięki za jazdę - ja zdecydowałem, że muszę zahaczyć o te Bełżyce, skoro mieliśmy do nich raptem 8 km - a wróciłem sobie przez Palikije i Motycz Leśny - ogólnie mile spędzone popołudnie - do następnego ;-)
Odpowiedz
#15
matlublin1996 napisał(a):Dzięki za jazdę - ja zdecydowałem, że muszę zahaczyć o te Bełżyce, skoro mieliśmy do nich raptem 8 km - a wróciłem sobie przez Palikije i Motycz Leśny - ogólnie mile spędzone popołudnie - do następnego ;-)

Tylko nie zakładaj tych ankiet, jaja sobie robiłem :mrgreen: w sprawie drugiej. Z tym giantem i dżajantem to naprawdę nie pamiętam jak to było.
Odpowiedz
#16
Spoko - z tymi ankietami to żartowałem - nie przejmuj się ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości