Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.08.2013, godz. 16.00, Konopnica kościół
#21
mariox napisał(a):Pamiętam, jak Jurek p raz pierwszy przyjechał na ustawkę w kasku. Teraz espedy... ech... ciekawe, kiedy Jurka zobaczymy na jakimś fullu, jak zjeżdża z Turbacza :-P

No tak, moje dojrzewanie do pewnych rzeczy trwało dosyć długo :-P . Ale pewne rzeczy chyba już nie dla mnie Undecided .
Grzegorz, kiedyś nawet myślałem, żeby ot tak ścignąć się, ale do tego musiałbym mieć rowerek no i chyba, co ważniejsze nie mam dziś takich zapędów.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#22
Jurek S napisał(a):wypiąłem się, ale za późno

A regulowałeś siłę wypięcia w pedałach czy Masz tak, jak fabryka dała? :mrgreen:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#23
darist napisał(a):
Jurek S napisał(a):wypiąłem się, ale za późno

A regulowałeś siłę wypięcia w pedałach czy Masz tak, jak fabryka dała? :mrgreen:

Darku, oczywiście że regulowałem. Tylko głównie ćwiczyłem wypinanie na lewą stronę bo tak zawsze schodzę z roweru i... za późno pozbierałem myśli. :-| Chociaż było prawie, prawie. ;-)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#24
Zobaczyć Jurka w espedach to duże wrażenie. Ale to nic w porównaniu z tym, co dzieje się podczas jazdy.
Wieje dziś mocno, jedziemy prosto pod wiatr, na liczniku 30km/h, a na prowadzeniu oczywiście Jurek.
Dzięki wielkie dla Moniki i Jurka za szybką przejażdżkę. Monika dzielnie dawała radę, a jak kiedyś Ona założy espedy to się będzie działo Smile
Dokręciłem później jeszcze trochę, ale już w spokojniejszym tempie.
Do zobaczenia na następnej szybkiej ustawce, może już w przyszłym tygodniu Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
#25
Jurek S napisał(a):Darku, oczywiście że regulowałem

Kiedyś, w innym temacie dotyczącym SPD obiecałem kontynuację.
Jurek mnie dzisiaj zmobilizował więc aby nie robić tutaj OT zapraszam na TEMAT O SPD
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości