Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01.09.2013 Pielgrzymka do Wąwolnicy
#11
Jeśli znajdzie się dla mnie miejsce, to chętnie się dołączę. Nie miałem jeszcze przyjemności z Wami jeździć.
Odpowiedz
#12
Slawir napisał(a):Jeśli znajdzie się dla mnie miejsce, to chętnie się dołączę. Nie miałem jeszcze przyjemności z Wami jeździć.

Dołączaj. Tu dla każdego miejsce się znajdzie :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#13
Co powinienem wziąć ze sobą w drogę oprócz roweru?
Odpowiedz
#14
Slawir napisał(a):Co powinienem wziąć ze sobą w drogę oprócz roweru?
Ponieważ jakoś nikt nie spieszy się z odpowiedzią :-P to proponuję z rzeczy rowerowych zapasową dętkę, łatki. Pompkę może ktoś mieć będzie w razie czego, podobnie jak narzędzia.
Odpowiedz
#15
Slawir napisał(a):Co powinienem wziąć ze sobą w drogę oprócz roweru?

No właśnie tak się zbierałem i zapomniałem. Nic szczególnego. Tak jak napisała Małgosia dętkę i ja zalecam. To jest wyjazd całodniowy więc dobrze wziąć ze sobą coś do jedzenia. Chociaż znam i takich co to na jednym bananie przejadą :-P . Ja oprócz jakichś batonów zrobię sobie kanapki. Nie zapomnij o napojach. Chociaż upały nam nie grożą więc problemu odwodnienia nie będzie. Zresztą po drodze mamy kilka sklepów gdzie w ostateczności w cos do jedzenia można sie będzie zaopatrzyć. Nazwałem ten wyjazd pielgrzymką z racji Mszy św, która jest w planie i uroczystości w Wąwolnicy. Ale jest to jeden z naszych typowych wyjazdów rowerowych z akcentem religijnym. Oczywiście jak na wszystkich naszych wyjazdach tego typu każdy jedzie na własną odpowiedzialność. Nie ma żadnego wpisowego, ubezpieczenia itp, ale... kierownika trzeba się słuchać :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#16
Jurku czy ten kościół to jest przy skręcie z Kraśnickiej w prawo na Radawiec , zaraz na rogu ?
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#17
Jak mi czas pozwoli to może załapie się z wami na pielgrzymkę do Wąwolnicy.
Zbiórka jak rozumię w Konopnicy przy kościele o godz 9.30.
Odpowiedz
#18
Ex Driver napisał(a):Jurku czy ten kościół to jest przy skręcie z Kraśnickiej w prawo na Radawiec , zaraz na rogu ?

Tak, to ten kościół
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#19
Jeżeli znajdzie się jeszcze miejsce to i ja chętnie dołączyłabym się do wyjazdu.

Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
#20
GrajkaDolores napisał(a):Jeżeli znajdzie się jeszcze miejsce to i ja chętnie dołączyłabym się do wyjazdu.

Pozdrawiam Wink

Miejsc u nas ci dostatek :-D .
Jeszcze uwaga co do pogody. Różnie zapowiadają na różnych serwisach. Co prawda ulew nie, ale jakieś przelotne. Warto więc wziąć coś od deszczu.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości