Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To se pojeździły te baby:)
#1
Dzisiaj w tajemnym miejscu spotkały się Panie: Monika, Perceive, Wawerka, Aga, Ejvel, Lee-Fi, Karola. Niestety to nasze tajemne miejsce odkryli dzisiaj Panowie: Kola i Bart i już w ich twarzystwie Panie pojechały pod lkj gdzie miała czekać Inula. Przy lkj pojawili się na krótko Panowie: Marecky, Paul67 i Msz. Spod lkj Panie już ruszyły w komplecie ale niestety dalej w towarzystwie Koli i Barta :mrgreen: Następnie w Zemborzycach przy zamkniętej niestety lodziarni Panie natkneły się na Jurka. I tak już w tym towarzystwie zniewieściałych ;-) Panów: Barta, Koli i Jurka Panie udały się na objazd zalewu. Po wyczerpującym wysiłku jakim jest objechanie naszego akwenu wodnego wszyscy zasłużyli na lody :-D
Dzisiaj frekwencja Pań zaskoczyła organizatorki :-D ale okazało się że tak naprawdę nie da się nigdzie ruszyć żeby nie natknąć się na jakiegoś Pana z forum. Ale się nie poddajemy Dziewczyny :-D
Odpowiedz
#2
Nie ukrywajmy, obecnośc Panów byłaby nam milsza gdyby również raczyli zakładac kiecki. Nie rozumiem oporu z ich strony Smile Gdzie ta słynna męska odwaga? Wink
Idąc za hasłem komentatora - fajnie byłoby byc cudownym dzieckiem "dwóch pedałów" Smile
Odpowiedz
#3
oczywiście eleganckie suknie, bluzki w kwiatki, różowy kolor i rozmowy o błyszczykach przewodziły w dzisiejszej tajnej ;-) ustawce... było fajnie, były lody i pierożki, ale dołączam się do apelu "panowie załóżcie sukienki" :-P :mrgreen:
"Ty się nie patrz tylko orientuj!"
Odpowiedz
#4
Wczoraj było bardzo fajnie :-) . Na pewno na tym nie zakończę.
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz
#5
no mam nadzieje ze w końcu mi sie uda pojawić na takiej babskiej babskiej ustawce, bom dawno nie jeździła
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#6
Taaak. Wczoraj nie dało się spokojnie ;-) pojeździć nad zalewem bo gdzie się człowiek nie ruszył to natknął się na słynny już DreamTeam . :mrgreen:
Mimo pewnej niechęci ;-) ze strony Pań roztoczyliśmy nad nimi opiekę coby się nie pogubiły w lesie.
Panowi, chyba uznamy ten wieczór za udany? :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#7
truskafka napisał(a):no mam nadzieje ze w końcu mi sie uda pojawić na takiej babskiej babskiej ustawce, bom dawno nie jeździła
koniecznie!! kmiń sukienkę i orientuj następny tydzień ;-)

Jurek S napisał(a):Wczoraj nie dało się spokojnie ;-) pojeździć nad zalewem bo gdzie się człowiek nie ruszył to
..to wszędzie ci Panowie.. :-P

Zdjęcia już w Galerii RL :-)
orientuj...
Odpowiedz
#8
Monika napisał(a):(,,,)

Jurek S napisał(a):Wczoraj nie dało się spokojnie ;-) pojeździć nad zalewem bo gdzie się człowiek nie ruszył to
..to wszędzie ci Panowie.. :-P

(...)

Toż to jawna manipulacja. ;-) Ale dlaczego nie :mrgreen:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#9
Jurek S napisał(a):Wczoraj nie dało się spokojnie ;-) pojeździć nad zalewem bo gdzie się człowiek nie ruszył to natknął się na słynny już DreamTeam . :mrgreen:
Jurek, wystarczyło, że raz się na nas natknąłeś, a nie chciałeś już nas opuścić :-P

Wszystkim babom dziękuję za wspólną jazdę, a panom za wyprowadzenie z lasu....
P.S. Trzeba chyba zmienić miejsce tajnej ustawki i nie zakładać forumowych koszulek, bo nas widać z kilometra ;-)
Odpowiedz
#10
Żałuję, że nie mam licznika... ale Jurek "natykał" się na Was z 35km/h :-P
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości