Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Statystyki
#11
O yeah. Kola. Co to znaczy KOZACKIE?
Pozdrawiam wszystkich :-D
Odpowiedz
#12
Cytat:...a byłoby kozackie, gdyby ktoś miał większy total? :-) :-) :-)
Nie ma co gdybać, bo taka sytuacja jest niemożliwa Tongue
Odpowiedz
#13
Naszło mnie przy niedzieli po naszym wyjeździe na małe podsumowania z porównaniem jak to było w latach ubiegłych. Oczywiście nie robiłem już tak szczegółowych zestawień bo za dużo się dzieje na naszym forum :-D
Zestawienie dotyczy następujacych danych:
Liczba wyjazdów
Liczba uczestników
Długośc tras
Wspólnie przejechane km
Śred. uczestnika na wyjazd
i obejmuje kolejno lata 2008, 2009, 2010, 2011

Liczba wyjazdów - 154, 217, 132, 140

Liczba uczestników - 538, 1283, 809, 1295

Długośc tras - 9198, 11903, 9564, 9231

Wspólnie przejechane km - 32839, 73027, 62531, 107180

Śred. uczestnika na wyjazd - 3,5, 6, 6, >9



Największym powodzeniem cieszyły się KFIATY gdzie średnia (wyłączając TBU) wyniosła 19 uczestników
Najmniej oblegane były NP ze średnią nieznacznie przekraczającą 3 uczestników.
Na przestrzeni tych lat zmienił nam się ch-ter naszych ustawek z kameralnych 4-6 na bardziej masowe 9 uczestników

Jeszcze dodam, że zestawienia dotyczą tylko wyjazdów z z działu Rekreacyjnie i Turystycznie
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
Jurek S napisał(a):Liczba wyjazdów - 154, 217 :!: , 132, 140
Jurek S napisał(a):Długośc tras - 9198, 11903, :!: 9564, 9231

Rok 2009 górą \m/ :!:

To były czasy, był Wiesław, yorki, była truskafeczka, był Żwirek w wersji "trzepak 100%" :!: :-D
Odpowiedz
#15
A może Bart nie patrzeć na tyle na ilość, tylko na jakość, co ??
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#16
Jakość wycieczek w 2009 była bardzo wysoka ;-)

Dokładnie Bart to były czasy :-D
Odpowiedz
#17
Co oznacza skrót TBU?
Odpowiedz
#18
No ja w tym sezonie dołączyłem, więc się o wcześniejszych sezonach wypowiedzieć się za bardzo nie mogę.

TBU - Tajna Babska Ustawka
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#19
Ponieważ za poprzednie lata mam szczegółowe zestawienia to łatwo mogę wyjaśnić przyczynę mniejszej ilości wyjazdów w roku 2011.
Na liczbę wyjazdów w 2009 złozyły się wyjazdy 2 i 3 osobowe. Odpowiednio 40 i 45 wyjazdów. Zniknęła nam w tym roku prawie zupełnie "Lokomotywa codziennych wyjazdów" (moja nazwa :-D ) czyli Karola. Nie robiłem takich zestawień w poprzednich latach co do ilości zorganizowanych wyjazdów przez poszczególne osoby, ale Karola miała w tym znaczący udział. W tym roku uprościłem zestawienia, ale zrobiłem takie zestawienie kto ile.
Ustawki organizowało w sumie 40 osób, ale nie będę podawał szczegółowo kto ile bo w większości były to po 1 - 3 ustawek. Zresztą łatwo policzyć przy 50 zorganizowanych przeze mnie i 11 przez Monikę.
Mógłby się dział sportowy trochę wziąć za swoje zestawienia (odpowiednio układane)bo to mogłoby się przydać do ew. sponsoringów
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości